Çok gülüyorum diye benden nefret ediyorlar?

Ben mutlu, neşeli, pozitif bir insanım. Hayatımdan da şikayetçi değilim. Sınıftakiler sırf çok güldüğüm için benden nefret ediyorlar. Anlamadığım şey şu, gülmenin neresi kötü ki? Ağlayınca da bu sefer "Duygu sömürüsü yapıyorsun" diyorlar. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
12|16

En İyi Erkek Görüşü

• Kiskaniyorlar abisi takma, gulmek cok kiskandirici bir eylemdir :D

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yaaa evet benide kıskanıyolar hep çok güldügüm için ama sevmezlerse sevmesinler ben böyle daha mutluyum :D :D @Aryeol @Scre4m siz 2niz seviyonuzmu beni?
    Başka biri sevmedede olur meraklıydık onlara hıııııı

1|0
    0|0
    • Aynen, pozitif olup gülmek suç değil.

• hepinizi severim taam mı fıstıklarım ama hunharca kahkaha atmadığınız sürece jsjsjsj

• @Aryeol yok kanka oyley sesli sesli milleti rahatsız etcek şekilde gülenlere bende sinir oluyom

Erkekler Ne Diyor 15

• Kıskanıyorlardır çekemiyorlardır insanları anlamak güç bazen iyi niyetli değiller mutlu birini gördümü hasetlik yapıyorlar boşver sen hiç kaale alma onları

1|0
    0|0
  • gülmeye devam etmelisin :)

1|0
    0|0
  • Boşver o hayatdan bezmis kıskançları. Her seyin en iyisi olsan bile mutlaka laf söyleyen çıkıcaktır bu yüzden umursama kimseyi, nasıl mutluysan öyle yasa 😄 ki mutlu seneli pozitif insanları çok severim, degisme sakın 😊

1|0
    0|0
  • Uzaklas onlardan

1|0
    0|0
  • Olduğun gibi görün her zaman.

1|0
    0|0
  • Gülüşlerinle çatlat aferin

1|0
    0|0
  • Yine gülmelisin.

1|0
    0|0
  • kimseye aldırma insanları anlamak zor nasılsan öyle yaşa :D

1|0
    0|0
  • Zaten gülmüyorsan sıkıntı war demektir.. Aldırış etme sen kimseye. Hayatı daima gülerek karşıla...

1|0
    0|0
  • Gülmek güzeldir güzellikte katar ama olur olmadık şeylere gülüyosan abartılı seslerle gülüyosan bu diğer insanlara ister istemez itici gelir

0|0
    0|0
    • Abartılı seslerle gülmüyorum. bir de arkadaşımla tenefüste falan espri yapıyoruz ona gülüyorum

• Evet, öğretmenler beni çok seviyor. Gözde bir insanım, mutluyum. Bu yüzden galiba.

• Kızlar işte verdikleri anlamsız mücadeler onların ki canını sıkma gülmeni eksik etme yüzünden 😉

• eden etsin gülmeyi bırakmaa

0|0
    0|0
  • Olduğun gibi kalmalısın sms yersiz gülüp milleti gıcık etme :D

0|0
    0|0
  • o sesı duymadan bırsey soylersek sınıf arkadaslarının belkıde hakkını yemıs oluruz

0|0
    0|0
    • Sesli gülmüyorum ki

• o zamn cok yasayacaksın gulmek mutluluk hormonunu calıstırır o da omrunu uzatır. guluslerın daım olsun :))

• :D sınıfını degiştir ya da arkadaslarını ınsana mutlu diye guluyo dıye laf atılırmı lan :D kjıskanıyoınuzmu baboooş de :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bence kimseyi dikkate alma. Sen sen olduğun için özelsin herkesleşmene gerek yok. Gülmek güzeldir hep gülüp, etrafına neşe saçarsın umarım bir ömür

1|0
    0|0
  • Gulmeye devam et onlar degismeni isitoylar diye degisme sen nasil mutluysan oyle devam et gulmek en guzel sey daha samimi daha sicakkanli ve daha insancil geliyo bana oyleleri bende cok guluyorum bazen abartiyorum ama beni seven boyle sevsin nefret edenlede bagimi kopartirim bu kadar uzme kendini lutfen herseye pozitif bak :) :)

1|0
    0|0
  • Onları umursama.
    Gülmeye devam et..

1|0
    0|0
  • Fesat olnar takma

1|0
    0|0
  • Boşver onları sen kendin ol doğal ol onlar sevemezse sevmesin

1|0
    0|0
  • İnsanları takma. Hep bisey soylerler zaten

1|0
    0|0
  • Çok gülenin icinde büyük dertleri vardir dertlerini gizlemek icin cok gülerler 😊

0|0
    0|0
    • Yo dertlerim yok aslında, mutluyum. Tek derdim sınıftakiler. Daha doğrusu onların derdi benim.

• Kıskanıyo olabilirler 😉

• Derslerim de iyi. Hocalar beni çok seviyor. Bu yüzden de kıskanıyorlar sanırım

• herseyin bir kararı var

0|0
    0|0
  • insanlar ciddi bir şeylerden bahsederken de gülüyosan tabii ki rahatsız olurlar

0|0
    0|0
  • Saçma sana öyle gelmiştir

0|0
    0|0
  • Benim arkadasta çok guluyodu ondan da nefret ediyorlardı

0|0
    0|0
    • Niye nedret ediyorlar ki? Gülmek kötü birşey mi?

• Hocalar da bana aferin falan diyorlar. Derslerim iyi. O yüzden de nefret ediyorlar

• Evt hep kiskanclik

Yükleniyor...