Neden milletini aşağılarken cesareti olanlar ben tepki verince korkaklık yapıyor?

neden yabancı erkekleri övüp türk erkeklerini aşağılayanlar ya da Türk toplumunu milletini önyargılıca aşağılayanlar bunu yaparken cesaretli olanlar ben tepki verince fare gibi engelleyip deliğine sklanıyor

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Diyecek birşey olmadığı için. Şu yabancı özentisi kız/erkeklere sinir oluyorum. Tamam yurtdışında bazı şeyleri daha çok beğeniyor olabilirsin ama bu sana ülkemizi aşağılama hakkını vermez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Çünkü o ülkedeki erkekleri eşlerine çok değer veriyor sanıyorlar. O erkekler kendileri gibi kızlara değer verir onları eş olarak görür.
    Kızların büyük bölümüne değer vermezler, aşağıda yükler gelir eve taşımazlar kendi yüklerini taşırlar. Kısacası kızla ilgili hiçbir konuya karışmazlar sadece sevgilisinizdir samimiyeti sevmezler.
    Fransız erkekleri müthiştir şöyledir böyledir medya buna inandırır. O erkekler paris erkekleridir ve gelen turist zengin kadınlarla ilişki yaşarlar, medya bütün paris erkeklerini müthiş gösterir.
    Kısacası önyargılarını bırakmayan kızlar kaliteli erkeklerle ilişki yaşayamazlar. İnternette mesaj yağmuruna tutulunca kendilerine aşırı değerli görüyorlar bir erkek egosuna zarar verincede engelliyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...