Eşimin eltimle konuşmasını istemiyorum?

Ben 7 aylık evliyim. Kaynanamla oturuyoruz eltim , iki kaynım, ikide küçük götümcelerim var. Eltim eşime sorular sorduğunda bir şey alıp verdiğinde çok sinirleniyorum kesinlikle ne konuşmasını nede ona bakmasını istemiyorum. Eltimle 4 yıl önce tanışmıştık o zaman eşimle sevgiliyken eşime salak gibi hitamlarda bulundu ayırmaya çalıştı o zamandanberi ondan nefret ediyorum halada arada bir semihle (eşimle) evlenmeden önce samimi olduklarını söylüyor eşime söylüyorum yok öyle birşey diyor. Eşim kesinlikle kötü gözle bakmaz zaten biliyorum ama yinede kendime hakim olamıyorum eşimle kavgalarımızın %98 bu yüzden oluyor. ve bıktım artık bu saplantıdan kurtulamiyorum sizce bu normal mi siz olsaydınız ne yapardınız?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• sen bunu öncden biliordun ayri evin olmucakti neden evlendin bence onlarla kaliorsun hic birsey söyleme hakkin yok basta evini ayiricaktin imkan yoktuysa gerekirse evlenmicektin

0|0
    0|0
    • Evlenmeseydim daha kötü olucaktı..

• neden kötü olsun simdide bir ömür huzursuz olucaksin

• evlenmeseydim belkide eşimle şimdiye çok samimi olmuşlardi ve ben bunu bilmeyecektim. Biz 1 yıl sonra ayrı eve çikicaz zaten

En İyi Kız Görüşü

• Biraz daha zorlarsan eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek gibi olur, çok rahatsız oluyosan ev değiştirin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İki tane balicinin eline ellişer kağıt birer tüp de bali tutuştur eltinin başına musallat et.

0|0
    0|0
  • elit olması senin kabahatin değil sınıf farkı var ne yazık ki

0|0
    0|0
  • Sinir olurdum baya ya evleriniz ayrı inşallah.

0|0
    0|0
    • Değil işte...

• Bir kızın hakkı var buna keşke en başta konuşsaydın bu konuyu şuanda bile dile getirebilirsin. Böyle olmuyor rahat edemiyorum gibi şeyler söylem.

• yahu nedir bu kadınların erkeklere çektirdikleri.

0|0
    0|0
  • Ayrı eve çıkın yuvanizi dagitmayin

0|0
    0|0
  • Sacmalayip eşini bunaltma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evleri ayırmak en iyisi olur sanırım

0|0
    0|0
    • Öyle ama şimdilik durumumuz yok çıkamıyoruz.

• Neden kayınvalidenle oturmayı göze alıp evlendin.
    Başta hata senin.

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun bır an once evlerınız ayrılır ınsallah

0|0
    0|0
Yükleniyor...