Instagramda konum bildirme?

Arkadaslar her sene tatile gittigimde yazin instagrama 1-2 fotograf atarim ordan. ya kendimin ya da denizin fotografini. cok degil sadece 1-2 tane. ve hangi otelde oldugumun konumunu atiyorum ama kotu bir manada degil yani. Abartarak da degil yani 2 fotograf atiyorsam antalyadaysam birine antalya konumunu digerine de otelin konumunu atiyorum. her sene de genelde yapiyorum. Temmuz 2015 de gitmistim arkadaslarimla yine fotograf attim simdi bu siralar okulda hakkimda diger arkadaslarim felan biseyler soyledigini duydum arka siralarinda oturuyordum duymadigmi zanneduyorlardi gizli gizli konusuyorlardi duydum iste öf bir de otelin adini konum atiyor anladik guzel bir yere gitmissin hava atmana da gerek yok felan dediler gulduler tabii benim duymadigimi zannedip fisir fisir konusuyorlardi. cok uzuldum yani ben hic o anlamda hava atmak icin felan yazmadim oyle bir konum atiyorum zaten. baskalari da boyle dusunuyormudur benim hakkimda? sizce ben mi hataliyim yoksa onlar mi?

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hata onların boşver takma kafaya.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onlar hatalı Antalya mükemmel bjr yer 18 yıl Antalya'da yaşadım babamın işi gereği bir çok otelde konakladım. Kendileri gidemediği için kıskançlık yapıyorlar. Eger senin yaptığın yanlış olsaydı instagramda konum paylaşma özelliği bulundurulmazdı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen o amaçla atmamışsın kanks onlar hatalı bence boşver kanks

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İstediğini yap bu kimseyi ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • Onlar hatalı. Fotoğraflara istediğin gibi konum atabilirsin. Kıskanmışlar seni.

0|0
    0|0
  • çekememisler seni senin yaptığın kötü bişey değil.

0|0
    0|0
  • Onlar hatalı boşver takma

0|0
    0|0
Yükleniyor...