Zengin erkeklerin takıldığı bir arkadaşlık sitesi varmı?

en az 4-5 bin lira maaş alan orta gelirli biri lazım fakir erkeğin ağız kokusunu çekemem ama hep bana fakir denk geliyor hayır yani o kadar güzel biriyim bu ne cürret güvenlik görevlisi gelmiş bana sulanıyor 900 lira maaşıyla utanmıyor ya bir bak resimlerime nasıl sosyetiğim yok bunlar beni deli etti yok um zengin erkeklerin takıldığı bir arkadaşlık sitesi?

0|3
27|62

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Gidip baksan kendisinin açlıktan ağzı leş gibi kokuyordu. Gelmiş burada helali ile parasını kazanan güvenlik görevlisine pok atıyor kezbanus.

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 61

• Var. Çok şükür. Hatta ustu de var ama senin güzelliğin o kadar etmez. O kadar ucuz peceteye ihtiyacım yok! Yamalı bedeninle Zengin bir yurege asla sahip olamayacaksin.

2|1
    0|0
  • 4-5 bin lira maaş bir kere çok değil
    Ayrıca 4-5 bin lira maaş alacak biri olarak bende karşımda kendime denk birisini isterim
    Bence o senin işin yaş

2|0
    0|0
  • Bu yıl sorunu güncelle, 900 TL maaş kalmadı en az 1.300 TL oldu.

1|1
    0|0
  • Sen sosyetik falan değilsin. sosyete pazarından giyinerek zengin adam kafalamanın peşine düşmüş bir fakirsin. Öyle fakirsin ki içine işlemiş, kurtulmak için herşeyi yaparsın.

0|0
    0|0
  • Zengin adam napsin senin gibi pacozu

0|0
    0|0
  • demek insanlar senin 5 para etmeyeceğini düşünüyor ki 5 parası olmayanlar bile sana sahip olmaya çalışıyor

1|0
    0|0
  • Arkadaşın fiyatı 5000tl imiş biriniz verinde sussun.

3|0
    0|0
  • Kendini mi kiralıyorsun sen ne yapıyorsun?

1|1
    0|0
  • ak sorsan daha ilkokul mezunu bir baltaya sap olamamış gelmiş burda tatava yapıyor. istesen giremezsin o beğenmediğin güvenlik görevliliğine.

0|0
    0|0
  • Böyle bir site vardı 😂😂 aylık yüksek bir miktar para oduyorsun 😂😂 paran belli bir miktarın ustu olucakmis kadinlarda var çok garip 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Zengin cuku seviyosa demek, yadirgamamak kazim beyler.

0|0
    0|0
  • Senin bitarafin altin kaplama mi hayir dersen de millet yuzunu mi becersin fazla basitsin zekiler genelde zengin olur onlar icin tek kullanımlık pecete olursun yazik

0|0
    0|0
  • 5 bin lira maasli biri zengin mi oluyor?

0|0
    0|0
  • Aylık gelirim 10 bin. Yürüyen fondoten arıyorum

1|1
    0|0
  • Ben 7. 500 Kazanıyorum Ama Böyle Arayanini Görmedim

1|0
    0|0
  • Bu hesap erkek, bu soruyu soranda erkek haliyle. Canı yanmış abimizin, para ve aşk ilişkisini çözmeye çalışıyor.

0|0
    0|0
  • her yerdeler :d

0|0
    0|0
  • Çok şükür halim vaktim yerinde gelirimde çok iyi çok şükür ama 40 tane çüküm olsa birini bile elletmezdim sana çünkü fakir insanlarla alay edenleri hiç sevmem isterse dünyanın en sexsi kızı ya da bayanı olsada fark etmez 👍

0|0
    0|0
  • Ben varim iste

0|0
    0|0
  • Burda da var zengin. Türkiye sıralamasında üst sıralarda değil ama kendi iş zinciri vs var bul bulabilirsen 😂😂

0|0
    0|0
  • Eminim ki bunu bildiğim halde seninle takılamam canım Şişli mecidiyeköy bebek te de evi olsun arabasi olsun :)

0|0
    0|0
  • bazı şeyler karakter meselesi, yoksa olmuyor demek ki

1|0
    0|0
  • Haha zengin avcısı seni

0|0
    0|0
  • Hayır kanks

0|0
    0|0
  • evet sana sarkmak ne hacet.
    zenginde gelip sana sarkmaz k. bakma
    sarksada
    bir geceik için
    onuda kaldırabileceksen ne alak.

0|0
    0|0
  • Haha çok iyi ya.:)

0|0
    0|0
  • Baban fabriktör mü la çingen bir de milletin aldigi parayi küçümsüyorsun?

0|0
    0|0
  • Karşılığında ne vereceksin?

0|0
    0|0
  • Konu paraysa hallederiz sıkıntı yapma sadece nereye yatacağını bil yeter. Bana fazla geliyor zaten para napsam diye düşünüyordum. Aylık kac parasın?

0|0
    0|0
  • Troll

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 26

• Niye gizlisin o halde gorurduk nasil biri oldugunu. zengin cocugun sitede isi ne? Yogundur sen gb bos bis sitelerde sevgili aramiyorlardir

1|0
    0|0
  • İnsan genelde aradığını bulamaz ben ne zengin ne yoksul ayırt etmedim. Karşıma her türlüsü çıktı çünkü herkese saygı duyarım ve herkes birgün sevmediği kişiler gibi olur sende onlardansin. Sana tavsiyem arkadaşım insanları sadece düşünce tarzıyla siniflandir.. Zenginlik fakir bu şekilde siniflandirma yaparsan senin popona tekmeyi atarlar öyle bir duruma gelirsin ki millet senin ağız kokunu cekmek istemez... İyi sanslarrr

0|0
    0|0
  • Kaç paralık kızsın söylede kiralıyım

0|2
    0|0
  • Madem okadar zengin ariyosun zengin ortamina gir bacim nettekime guvenip is yapma bide kimsenin maasini yadirgama ozguven tavan ama kendim tabanlardasin

0|0
    0|0
  • Allah'ın verdiği şu yüc organı kullanmayı seneden keşke. O zaman zengin erkek peşinde koşacağına kendi paranın keyfini sürerdin :(

0|0
    0|0
  • Zenginler öyle internette takılacak kadar işsiz değil ya da seni bulacak kadar. Herkes dengine göredir. Hiçbir 4-5bin maaş alan erkek gidipte işsiz bir kıza bakmaz, niye baksın ki onca emeği uğraşı sen şıp kon ye diye mi yaptı sanıyorsun. Yani öyle lise mevzunu olup da doktor hayalleri anca hayalde kalır.

0|0
    0|0
  • Onlar da sana bayılıyorlardı!
    Kendini kaf dağında zanneden, kibirli bağyan!

0|0
    0|0
  • Sende düşersin bir gün..

0|0
    0|0
  • Klüplere takıl

0|0
    0|0
  • yuh yani insanları sırf fakir diye böyle yerden yere vuramazsın aynı yerden geldiniz unutma

1|0
    0|0
  • çok gülüyorum size. madem bu kadar güzel ve özgüvene sahipsiniz neden gizli olarak sordunuz anlamıyorum. ha bu arada dünya parayla dönüyor ama o işler parayla olmuyor üzgünüm. senin beş kuruş paran olmasa bile mutluysann zaten dünya senindir

0|0
    0|0
  • Sirf senin için arastircam 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Yoktur sanirim

0|0
    0|0
  • ahahhaha komiksiniz😂😂 beeylerrr sitede Adriana lima var

0|0
    0|0
  • Troll

0|0
    0|0
  • bayatlamadı mı bu saçma espri

0|0
    0|0
  • Onlar kezbanlara bakmiyo varoşgül

0|0
    0|0
  • zengilermi

0|0
    0|0
  • Bu espri bitmedi mi hala ya

0|0
    0|0
  • Bende parayi onemsemiyorum bana da hep zengini denk geliyor hem de aşıri zenginleri. Şans iste

0|0
    0|0
  • Bu soru eski bir üye tarafından soruldu. Kopya çekmişsin. Daha orjinal trolle.

0|0
    0|0
  • Git izdivaç programına cik

0|0
    0|0
  • Öyle bir site olsaydı ilk babaannem kaydolurdu

0|0
    0|0
  • Hepsi Allah ın kulu

0|0
    0|0
  • Var burasi