Cumhurbaşkanı Erdoğan sigarayı bırakanları ağırlayacak. Diktatörlük mü bu?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye genelinde sigarayı bırakan 250'nin üzerinde vatandaşa, "9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü" dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde özel resepsiyon verecek.
Acaba bunu yapan bir devlet büyüğü diktatörlük mü yapmış olur?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Bizim Türk milleti böyle işte. Hiç bişeyi beğenmez herşeye laf eder. Hiç kimse dört dörtlük değil evet lâkin Adam elinden geleni yapıyo bu ülke için. Hırsızmış, ülkemizi de satmış. Tabi pkk yı da o besliyodur. Adam vatandaşların sağlığını düşünüyo böyle şeyleri neden yapsın? Avrupa ülkeleri bile Türkiyeden daha "diktatör " abi, ama işte kimse bilmiyo :)

0|1
    0|0
    • Haklısın kardeşim. Olumsuz düşünen gençlerimize üzülüyorum.
      Biz ne yumuşak başlı ülkeyi satan devlet yöneticilerini gördük.
      Vah vah vah...

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır afedersin ahmak mısın sen? Adam BIRAKANLARA demiş, sonunda bir ödül koymuş. Senin baban sana "karnende kırık olmasın sana bisiklet alacağım" diyince diktatör mu oluyor? He, bırakmayacakları asarım keserim deseymiş "diktatör" kavramının uyup uymadığı düşünebilinirmiş. Ayrıca Erdoğan hayranı değilim, partisine mensup'da değilim ama bu ne saçma bir soru arkadaş.

0|1
    0|0
    • Rumuzuna bakarım ona göre yorum yaparım...
      :)
      Sana hiç bir sözüm yok...
      Takıl kendi kendine.
      Bu sorudaki vurguyu anlayamadığın belli.
      İyi günler kardeşim.

• Ben senin rumuzuna bakmadan yorum yapmışım afedersin kardeş. Böyle seni ilerletmeyecek sorularla hep devam, destekliyorum seni 😀

• Meyve veren agac taslanirmis bizim milletimiz herseye bir kilif uydurur

1|2
    0|0
  • Diktatör mü? Tayyip Erdoğanın diktatörle alakası bile yok. Özgürce yaşıyoruz imkanlardan yararlanabiliyoruz onu geçtim adama hakaret bile edebiliyor bazıları bu mu diktatörlük? Diktatör olsa bunları yapabilir miydik? Boşuna Reise iftira atmayın. Nankörlük bu yaptığınız

1|1
    0|0
  • Sende taktın Erdoğan a

0|1
    0|0
    • Sen beni tanıyor musun, gizlenmeden yorum yaparsan muhatabım kim olduğunu bileyim.

Erkekler Ne Diyor 1

• ulan ulkede okadar teror varken sıgarayı konusan cumhurbaskanı nasıl bır cumhurbaskanıdır acaba

1|0
    0|0
    • Hiitabın hoş değil onu düzelt. Eğer düzeltmeyeceksen şikayet edecem.
      Yazdığın o kelime artık suç unsuru biliyor muydun?

Yükleniyor...