Yasalardan şehitlik kavramının değiştirilmiş olmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Biliyorsunuz yasalardan ''şehit'' ve ''gazi'' sözcükleri çıkartılıp yerine ''vazife ölümü'' ve ''vazife malulü'' deyimleri getirilmişti
Sizcede çatışmada ölen polis asker ile yolda yürürken araba çarpıp ölen memur aynı mevkide mi?

1|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Ayni olacak simdi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yasa masa kalmadı ülkenin anasını mikildi. Toplum nasıl görmüyor olanları , yapılanları ben anlamıyorum arkadaş. Neyse hakkımızda hayırlısı ne diyelim. Millet uzayda yeni kesifler arıyor bizde yeni kelimeler arıyoruz olacak sey değil.

0|1
    0|0
    • Nesi var al gazete aç tv bak dünyanın en güvenli en rahat dünyanın en rahat ülkesindeyiz daha dün bakanlarımız mardinden şarkılı türkülü sıra gecesi yaptı.) Böyle mükemmel bir ülkede yaşıyoruz.)

• Bu yazıyı "mizahi" amaçla yazdığına eminim. Ama keşke dediğim gibi olsaydi be kardeşim. Ben, erkek olarak bile bazen gece geç vakitte dışarıda korkuyorum. Bayanlar ne yapsın. Ülkede can güvenliği yok bir şey yok ki yazık bitik ülke

Kızlar Ne Diyor 1

• Yolda yürürken araba çarpan memurda görevi başındaysa, evet aynı hesaba çıkacak olay..
    Şehit kavramının karşılamadığı bazı olaylar oluyordu. Aslında kapsamlı olması için yapıldı. İllaki çatışırken ölenler şehit sayılmasın diye.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...