Lütfen bana bir çıkış yolu gösterin?

Benim bir ablam var. Etrafa sakin, mülayim görünen... Ama bana kan kusturan bir abla. Beni sürekli anneme, teyzeme kötüler durur. İkisi de çok etkilenir. Çünkü ağlar hemen. Kendini masum gösterir. Hep bir yabancı yanında hatamı arar ve anında kullanır onu. Evde bir tartışma olsa ne yapar eder benimle alakasız bir şeyi bana çevirir. Ben bunlara alıştım bunlara kızmıyorum. Ama annemin sürekli o haklı ya da haksız olsa onu koruma çabasından bıktım. O ilk göz ağrım aman bir şey olmasın derdine beni harcamasindan sıkıldım. Benim haklı olduğumu görmek istemesinden yoruldum. Ona çok saf iyi niyetli demesinden yoruldum. Laf anlatmak zor geliyor artık. Sürekli bu durumu düşünüyorum. Kıskançlık demeyin, değil. Çünkü benden daha çok şeye sahip. Daha iyi yaşıyor. Ama beni üzmek hayattaki tek hedefi galiba. Mesela lisedeyken de okul defterlerimi yırtar atar, ben bulunca da herkese "bak gördünüz mü kendi yapmış ama ben yapmışım gibi gösteriyor sinsi bu kız" derdi. Bir türlü kendimi ispat edemezdim. Çünkü ben ya çok bağırır ya da çok ağlardım. O hep susardı, sakindi. Herkes ona inanırdı. Şimdi bir ayrılık yaşadım. Ve sürekli insanların yanında terkedildin, seni kullanıp bıraktı gibi şeyler söylüyo. Artık bunaldım. Çünkü bağırınca haksız, ağlayınca erkek düşkünü oluyorum. Lütfen bana alay etmeden bir akıl verin ne olur. Çıldırmak üzereyim. Artık ölmeyi her şeyden çok istiyorum. Ama inançlarim elvermiyor. Ne yapayım lütfen siz söyleyin?

0|0
17

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...