İyi bir insan olmayı bırakıp kötü biri mi olmaliyim artık?

Bu zamana kadar iyi niyetimden ödün vermedim insan ayrımı yapmaksızın elimden geldiğince herkese iyi olmaya yardım etmeye çalıştım arkadaşlarımı uyusturucudan kurtardım ben iciriyo oldum ki ben kullanmıyorum bile kime iyilik yaptıysam beni her defasında hayal kırıklığına ugrattilar kimse bana iyi davranmadı sırf alevi olduğum için hep dışlandım kız arkadaşlarım terk etti arkadaşlarım sırt çevirdi en son borç verdiğim bir arkadaşımdan parami istedigim için kötü oldum şimdi merak ediyorum gerçekten ben kötü biriymisim demekki bunu da anladım iyiler her zaman kaybeder çünkü bu zamana kadar güzum gülmedi.

0|0
11

En İyi Kız Görüşü

• Ben de hep iyi olmaya çalıştım kardeşim. Bunun yanında hep sırtımdan vuruldum, ihanete uğradım. Kötü olmak istedim ben de ama beceremedim. Ama bu kadar kötü bir dünyada iyilerin mutlu olabilmesi çok zor be kardeşim.

0|0
    0|0
    • Haklısın bende kötü biri olmaya karar verdim artık iyiligin cani cehenneme

• Pişman olursun. Ne olursa olsun sen iyi olmaktan vazgeçme. İyi insanlar da var unutma.

• 1000 kere de iyilik yapsan en ufak bir ters düşmede senden kötüsü olmuyor çünkü iyilik yapsan kötü oluyosun. Demekki kötülük yapanlar iyi insanlar bakiyorum nerde ne kadar yanlış insan varsa onlardan iyisi yok nelere şahit oldum bir bilsen

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...