Sizce kim haklı?

Merhaba arkadaşlar, benim 2 senedir cok yakın olduğum bir kız arkadaşım var aynı okuldayız gecen günlerde benim doğumgünümdü ve o gün ben okulda değildim. Onunda dersi 3.45 te bitiyordu yaklaşık 4e doğru uzun bir mesaj atmış sonunada otobüste oldugum için bunları söyleyemezdim akşam ararım yazdı bende tamam dedim. O gün aramadı o aramayınca bende aramadım kırıldım sonucta üstünden tam 15 gün gecti mesaj attı 'napıyosun hiç mesaj attığın yok' yazdı bende' en son arıycam' diyodun yazdım 'Keske bir sorsaydın trip atsaydın arıycam dedin neden aramadın' dedi bende 'sen aramayınca bende gerek görmedim yazdım. Oda iyi yazdı dahada konusmadık. Şimdi kime anlatsam sen haksızsın diyo kafayı yiycem hanfendi tenezzül edip aramamış benmi peşinde koşmalıydım sürekli sosyal medyada aktifti bursaya gezmeye gitti bu süre zarfında hiç mi aramaya vakti olmadı Allah aşkına bir akıl verin bu ne saçma iştir

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Özel günün gecesinde arayamamış olsa da 15 gün boyunca hiç mi konuşulmaz yaw.
    Karşılıklı bir ihmal var gibi.
    Sende haklı olarak trip yapıyorsun. ama o aramadiysa sen arasaymışın.

0|0
    0|0
    • Normalde sürekli konusurduk ama o öyle yapınca bende haklı olarak trip attım orda burda arkadaslarıyla gezerken fotoğraf atabiliyorsa bir 5 dakikasını ayırıp aramalıydı beni suçlu durumuna düşürdü resmen

• Bana hak veren ilk kişisin teşekkür ederim:))

• Yiğidi öldür ama hakkını yeme..

En İyi Kız Görüşü

• Peff kızlarla arkadaş olmak çok zor sürekli bir trip sürekli neden aramadın niye mesaj atmadın hiç feysbuk fotomu beğenmiyorsun bu ne la? Şu yaşıma geldim hala benden büyük kadınlardan mesafemi korumama rağmen trip yiyorum.
    Demem o ki kadınlarla mesafeni koru. Hatta hiç bir kadına sırrını da verme, hoşlandığı çocuğa şirin gözükmek için senin yaptığın hataları söyleyip kendilerini daha tercih edilebilir yapmaya çalışıyorlar falan ne kadar çirkin dimi? Erkeklere sırrını verip kızlarla gezeceksin ikisiyle de sadece bu makbul. Öbür türlü ömründen çalıyorlar bazı insan müsveddeleri.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Belki o gün kötü bir şey olmuştur?

0|0
    0|0
  • İki tarafta kendine gore hakli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...