Bu izmirde ne var?

bu izmirin nesi var cok övüyorlar ben tek 1997 de gördüm pek bilmiyorum bir de kızları cok mu güzel benim üniversitede izmirden gelen cok arkadasım vardı pek güzel sayılmazlardı ama cok bakımlılardı
bir de Memur aileler tayinlerinin izmire cıkmasını istemiyordu kız cocugu yetiştircez diyorlardı cok mu serbestler

0|0
14|32

En İyi Erkek Görüşü

• izmirin halkı rahattır, yaşamlarında giyimlerinde rahattır. bir de birbirlerine karışmazlar saygılar derler ne kadar doğru bilmiyorum ama söylenenler bunlar. kızları da güzelden ziyade makyajlı ve bakımlı işte kozmetik sektörü.. şahsen bana göre değil. bulunduğum yerde maneviyatın yüksek olmasını isterim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• İzmiri bende pek sevmezdim ama şans işte acemi birliğim oraya düşmüştü gittim gezdim güzel bir şehir ben beğendim ama bir İstanbul değil tabiki diğer konular ise evet birazdaha rahatlar diğer şehirlere göre denebilir kızları güzelmi evet güzeller genel olarak ama öyle çok abartılcak kadar olduğunu düşünmüyorum bana göre bir karadeniz kızları değiller.

0|0
    0|0
  • Özgür insanlar mutlu, mutlu insanlar güzel olurlar. izmirin kadınları diğer birçok ile göre çok daha özgür ve kadınsılar.. Bundan dolayı olabilir. AMa gereksiz abartı da yapıyor İzmirliler.. Ben Kadıköylüyüm ve bence 10 tane İzmir yapar ama ortalıkta kasılıp gezmeyiz.

0|0
    0|0
    • yakında mülakatı gecebilirsem bende istanbullu olcam 3000 tl maas yeter mi sence

• KONYADAN AYAGIMI YORGANIMA GÖRE UZATILIRIM

• O zaman sorun olmaz.. Rahat geçinirsin. Sadece vereceğin kira rakamı önemli. O konuda İstanbul u bilenlerden yardım istersin şayet işin olursa.

• İzmir kızları diğer adıyla veren kız olarak değiştirilmiş ben demiyorum herkes oyle diyor

0|2
    0|0
  • vallahi ben gitmedim ama gidenler izmirden memnun değil belediyeden çalışmalardan falan hiç memnun değil

0|0
    0|0
  • güzel ve rahat bir şehir, insanlar modern, kadınlara değer veriliyor. zaten kadınlara değer verildiği için insanlara batıyor.

0|0
    0|0
  • Kızlar çok Mezhebi geniş davranıyor orada hepsi değil ama öyle kızları güzel değil sadece bakımlı makyaj güzelleri

0|0
    0|0
  • İzmir güzel şehirdir. Farklı insanlara belki de en saygılı şehrimizdir. Kimse kimseye karışmaz yargılamaz. Havasında suyunda da bişey vardır sonradan giden kızları bile güzelleştirir.

0|0
    0|0
  • Öyle tanınmış. d

0|1
    0|0
  • Deniz

0|0
    0|0
  • İzmir başkadır ya akşam 10 da Alsancak ta bira içersin polisler görür bişey demez burda polisler içkici avında sanki bu arada kızları aşırı sağlamdır ama pas vermiyorlar yaa

0|1
    0|0
  • Medeniyet var sicak kanlilik var doğru yakalsim var daha ne olsun.

0|1
    0|0
  • Bana kalsa sapkınlar şehri hiç sevmedim.

0|0
    0|0
  • Oyle biraz

0|0
    0|0
  • Her türlü insana hitap eden bir şehir. Bu yüzden çoğu insan izmiri sever.
    Kızlarının büyük bir çogunlugu güzel.

İstanbul Ankara gibi çok fazla insan karması yok...

0|0
    0|0
  • memleketim iyidir. herkese göre değil.

0|0
    0|0
  • Güzel bir şehir rahat bir şehir

0|0
    0|0
  • Gavur İzmir Derler:) Izmire Şehir Güzeldir Insanlarinin Bir Çoğu Da Sapitik Durumda :)

0|0
    0|0
  • Ah o İzmir ahh

0|0
    0|0
  • İzmir hakkında çok söylentiler var dikkat etmek gerek

0|0
    0|0
  • Gidip gör birdaha ondan sonra anlarsın ama objektif olarak bakarsan

0|0
    0|0
  • Son cümle ülkedeki Saçmalığı anlatıyor resmen.

0|0
    0|0
  • sakin İzmir çook güzel biyer tam kafa dinlemelik biyer :))

0|0
    0|0
  • Heralde serbesttir. Bende öyle düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum yoksa ''Kızlar mı'' var o İzmir'de? :) :) :)

0|0
    0|0
  • Bakımlılar bu bir gerçek ama tek bakımlı olan kızlar izmirli kızlar değil.

0|0
    0|0
  • Bir ben varım başkada birsey yok burada

0|0
    0|0
  • Izmirliler cok over izmiri dhd

0|0
    0|0
  • Bende merak ediyom

0|0
    0|0
  • evet çok serbesttir 😊

0|0
    0|0
  • Giyim kuşamlari rahat buda kaşar oldukları anlamına gelmez

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 14

• Abi ne abarttiniz sehri ya. Normal bir sehir iste. Tamam kizlar ve erkekler güzelde abarttiniz ama. Yok İzmir kizlari cok kasarmis felan bir sktrn mk. Biraz acik giyiniyoz diye namus bekciligi yapmayin. İzmir de o acik giyinen kizlar kadar kapali olan kizlarda cok fazladir.

0|0
    0|0
  • Türkiye nin ege bölgesinde bulanan bir şehir her tatil şehri gibi biraz rahat bir sehir

O memur ailelerin gonderdigi kızlar izmirin adını böyle anilmasina sebep özgürlüğü farklı anliyorlar çünkü. .

İzmir kızları bakimlidir geneli böyle olduğu için isim edinmiştir.

Insanlari samimidir fakat alttaki yorumları okuduğun üzere insanlar bunu yanlış yorumluyor.

0|0
    0|0
  • Medeniyet var.

0|0
    0|0
  • Antalya gibi bence

0|0
    0|0
  • Izmirin tek guzel buldugum seyi kumrusudur. Baska bir numarasi yok

1|0
    0|0
  • bir İzmirli olarak yaşadığım şehire laf ettirmem dfgh

0|0
    0|0
  • Guzel sehir onda

0|0
    0|0
  • Bazı bayanların baldırlarıa açıkta... Birde içeni çoktur ondan.

0|0
    0|0
  • kafası kırık yaşlı teyzeler botokslu estetikli kızları var

0|0
    0|0
  • Abartiyorlar

0|0
    0|0
  • izmirde mutluluk var guzellik var

0|0
    0|0
  • Bir İzmirli olarak söylüyorum yaşanılacak şehirdir :) İlla açık giyiniliyor diye bişey yok kapalılar da var. Evet bakımlı oluruz :)

0|0
    0|0
  • yerli izmirliler çok çirkin güzel buldukları kızlar izmirde yaşayan bulgaristan göçmeni, ingiliz olanlar

0|0
    0|0
    • bence selanik bulgaristan girit makedonya boşnak göcmenleri levanten sefaradlar güzel hani o izmirli denilen

• Memur ailelerin kiz cocugu yetitirecez endisesi nedir ya. Ne saniyorsunuz izmirdeki insanlari

0|0
    0|0
Yükleniyor...