Ailem ile yaşayamıyorum?

arkadaşlar ailem ile anlaşamıyoruz. görüşlerimiz uymuyor. psikolojik sorunum var ve götürmüyorlar. gitmeme de izin vermiyorlar. aslında daha bir çok sıkıntım var. ailemlede yakınlık kuramıyorum. sıkıntılarımı ve herşeyimi onlarla paylaşamıyorum , paylaşmıyorum. sürekli ağlıyorum , kendime zarar vermek istiyorum... aklımda sürekli iğren. ve şiddet içeren düşünceler geçiyor. o şiddeti kendime uyguluyorum. insanlara zarar vermiyorum tabikide. ancak bunalımdayım. yarın o soysuz itlerin olduğu sınıfa adımımı bile atmak istemiyorum gerçekten okuldaki insanlar daha da canımı sıkıyor. artık yarın biri önüme gelirse şiddet uygulamayı ve ona bağırmayı düşünüyorum. bu da kendimi rahatlatış şeklim. Dışarıya çıkmam , bütün gün bilgisayar başında oturur oyalanırım , televizyon izlerim, uyumaya çalışırım çünkü ailemin yanında duramıyorum. bu yüzden fazla uyutuyorum kendimi. ailemle o kadar sorunum yok ancak yanlarında durunca bana laf atacaklar , yanlış birşey yapacağım , bana bağıracaklar endişesi yaşıyorum. ne yapacağım? ve okulda nasıl olmalıyım?

Güncellemeler:
benim bu hale gelmemde biraz aileminde suçu var
ne yapacağım arkadaşlar

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kimsenin seni anlayamacağını düşünüyorsun, sürekli hayaller kuruyorsun, sürekli Bilgisayar başındasın.

Ve ansızın değişken karakter, kişilik yapısı, sonra bir anda dışarı çıkma gezme isteği, ve aşırı cinsel ihtiyaç...

1|0
    0|0
    • Teşekkürler

• rica ederim.

• İşteyim, konuşalım sohbet edelim bir ara mesaj at.

Erkekler Ne Diyor 2

• bu sorunlarını ailen ile paylaşıp çözüm bulamadıysan.. ve sorunların hakkında karar alabilecek akla ve yaşa sahip isen... ve gerçekten yaşanmaz bir durumda isen... askıya alıp okulunu çalışmaya başla sonra okula dışarıdan devam edersin.. bir miktar para biriktirince de kendi ewine cık.

1|0
    0|0
  • Başkan durumun kötü sana tavsiyem bir sporla falan ilgilen kick boks falan bunu çevrene zarar vermen için değil, enerjini atman için tavsiye ediyorum. Hobi de olabilir zamanı unutturacak bir şey. Ya da en iyisi kitap oku mümin sekman ya da erdal demirkıran kişisel gelişim alanında çok iyidirler. Ya da bir gönüllü bir yere üye olabilirsin. Dernek vs işte

1|0
    0|0
    • nedense hiçbirşeyi sevmiyorum

• Sorunun kaynağını bilsek iyi bir yönlendirme yapardık da onu bilmiyoruz. Sen istemedikçe sana tanrıda yardım edemez. Unutma ki yumurta için kırıldığında hayat başlar, dışından kırıldığında ölüm. Biz kırarsak ölüm olabilir biz seçenek sunalım sen tercih yap iste yanı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...