Bir kızın zengin erkekle evlenmek istemesine tepki gösteriliyor ama erkeklerin kriterlerine tepki gösterilmiyor neden?

mesela bazı kızlar maddi durumu iyi, okumuş erkek istiyor. herkes yuh diyor. ama erkek diyorki; geçmişine bakarım eline erkek eli değmemiş olsun, yemek yapsın, temizlik yapsın, arkadaşı olmasın eviyle ilgilensin, çocuğumu iyi yetiştirsin, ailemle iyi geçinsin ailesiyle çok görüşmesin, çalışmasın evde otursun asla bir mesleği olamaz, yoksa aldatır. bana her zaman destek olsun, güzel olsun vucudu tam istediğim gibi olsun göbeği olmasın şu bu o.

ama erkeklerin bu istekleri çok normal görünüyor hatta çoğu hemcinsim buna katılıyor. fakat benim gibi eşimin maddi durumunun iyi olmasını isteyen kızlara herkes kötü kız muamelesi yapılıyor. neden?

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Evet haklısın. Erkekler göğsü şöyle olsun, kalcasi olsun, beli ince olsun, erkek arkadaşı olmasin diyorsa kizlarda zengin koca arayabilir kimsede buna karışamaz. (Bana göre iki tarafinki de saçmalık) Sonuç olarak erkek kriter yazinca hehehehe kadin kriter yazinca auvvvv.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Maddiyata önem vermek ve şekilcilik ikisi de kötü kendimce. Bu ikisinin önplanda tutulduğu yerde gerçek sevgiden söz edilebilir mi. Ben bedensel özelliklere o kadar çok takılmıyorum. Sevdiğim kız göbekli ya da tombik olsa da olur. Ben onu kalbi ve karakteri için seveceğim sonuçta.

0|0
    0|0
  • Konuyu oradan buradan alıp brleştirip çok farklı şey sunuyorsunuz olay böyle değil Maddi durumu normal veya kötü olan kızın zengin erkek istemesine tepki gösteririm şahsen . Benimde çalışırken maddi durumum normal olursa eşimin çalışmasını istemem öyle vücudu çok iyi olsun buna göre eş seçilmez bunu da böyle bilin durumum kötü olsa da evlenmem her erkek böyle olmalı şahsi fikrim.

0|0
    0|0
    • ben çalışan bir bayanım maddi durumum iyi. maddi durumu benden daha iyi olan birini istiyorum.

ama okumamış bir kız doktorda ister. sanane?

• Burada görüş istediniz görüşümü sundum sanane demek için sorduysanız baya kuyruk acınız olduğu anlamına geliyor iyi günler. Lafınıza cevap veririmde boş verin sizin gibi insanlar anlamıyor işte yapcak bir şey yok.

• kadınların maddi durumu iyi bir erkekle birlikte olmak istemesi gayet doğal bir şey. bazılarının tek derdi erkeğin zengin olması, erkek istediği kadar kötü olsun parası varsa iyidir şeklinde düşünen kadınlar var. ben yan gelir yatarım erkek bana bakar diyor, bu kadın kendi bedenini uzun süreliğine kiralamış oluyor ve ona göre değer görüyor.

0|0
    0|0
  • belki de yanlış yerde istiyorsun dur be kardeşim arkadaşlarına tanıdıkları na söylesen ne yarar ki Rabbin varken sen sus millete karşı sus ki duymayasın onları yalnızca ALLAH a Dök içini sana istediğini verebilecek bir tek o değil mi en güzel dertleşebilecegin seni anlayacak bir dek o degil mi evet suphesiz odur. O zaman yonel Rabbine ve sadece ondan medet bekle

0|0
    0|0
  • İstemen normal.

0|0
    0|0
  • Ben sadece şuna takıldım
    Bir mesleği olmasın yoksa aldatır?

Bu niye neden var mı çevrende boyle bunu neye dayanarak dile getirdin

0|0
    0|0
    • bende çalışan bir bayanım kötülemek amaçlı yazmadım. sitedeki duyduğum yorumları yazdım. çalışan bayan aldatır yazıyorlar

• Şöyle düşündüğünde haklılık payı var gibi;
      Her kadın ilgisiz kalacak bu bir gerçek
      Ve kocasını 5 saat elin şerefsiLerini 10 saat görecek ne bekliyorsun ki kadın gider başkasına

• çünkü para ya bakmaması gerek.

1|0
    0|0
    • neden? erkekler güzellik arıyor.

• kızlar da yakışıklı uzun boylu kaslı erkek arıyor. ne farkı var
      zengin koca aramalarının sebebi evde yatıp tembellik yapmak, istediği şeyi aldırabilmek vs. vs. :D

• Benle takılan bütün kızlar para için takılmıştır

0|0
    0|0
    • ben takılmıyorum kimseyle. hayatımda 1 erkek oldu o da nişanlım

• Seni mi kast ettim ben doğrudur

• Bende evlwnmek istiyorum. cok zenginim ama guzel kiz bulamiyorum napicam? Offfyaa

0|0
    0|0
  • Simdi tepki gosterebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu erkek kriterleri de uygun değil ki

0|0
    0|0
    • güzelim çoğunluğa göre konuşuyorum. rica etsem bir soru sor bu sitede de ki ''kız dediğin yemek yapmalı mı'' diye anketi de yapıştır. %90 evet çıkacaktır.

• bu ilerde bütün yemekleri senin yapmayacağın anlamına gelmiyor.

• Ben yapacağım diyor :D Aşçı olacakmış :D

• Hiç söylediğin özellikleri bir arada isteyen bir erkekle karşılaşmadım.

0|0
    0|0
  • Zengin koca isteyenlere yuh dniyo

0|0
    0|0
  • Erkekler daha çok zengin istiyor bir kere kızların adı çıkmış

0|0
    0|0
  • Cunku herkes kendini dusunur

0|0
    0|0
Yükleniyor...