Ya bu site deki kızların derdi ne benle mi uğraşıyorlar anlamadım?

Geçen gün kız mesaj atmış 2 dk sonra gelmiş evlenirsek benle yemek yapar mısın diyor amacın ne diyorum seninle evlenme diyor bu gün gelmiş başka bir kız " . " diye mesaj atmış sadece nokta yazmış belki aynı kızın yan charıdır emin değilim amaçları nedir? Ben hep dini şeyler paylaşıyorum diye mi böyle trollemeye adımı çıkarmaya çalışıyorlar yoksa herkeslere mi bulaştı bu kızlar?

0|1
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Öyle bir kız türü salgın. Dolanıyorlar ortalıkta

0|0
    0|0
    • Olabilir bunu senden duymasam da olurdu görüşüne ihtiyacım yok gereksiz yere engel atan kız.

• amacım sadece sorularıma cevap almaktı aldım da ha hazır soru sormuşken de eig seçtireyim dedim yalan yok. d

• al sanada eig :p zeki kenidini beğenmiş bencil kız. d.

En İyi Erkek Görüşü

• Allah yardım etsin dediğin gibi dini paylaşımlardan dolayı öyle oluyor olabilir.

0|1
    0|0
    • Olabilir kardeşim sanırım öyle.

Kızlar Ne Diyor 5

• Bak kardeşim bana kalırsa troll ya da nefsi duygularını gidermektir. Onun dışında bir amaç kestiremiyorum.

0|0
    0|0
  • Sen kimsin ki gizli

0|0
    0|0
    • Ben kendi halinde bir üyeyim.

• Neden şikayet ediyorsun ki nerde olursan ol insanlar sana senin musade ettiğin kadar yaklaşabilir. Bunun farkinda olman lazim

• Farkındayım ama öyle rahatsız olmak istemiyorum mesaj bölümünü de kapatmak istemiyorum arada fikirdaşlarım çıkıyor yalnız olmadığımı hatırlatıyor hoşuma gidiyor bu olay.

• Cevap verme sende kafasına takmıştır uğraşıyodur

0|0
    0|0
    • Ya zaten öyle trolleme sezdiğim zaman cevap vermiyorum.

• Onlar kız değil gaylar

0|0
    0|0
    • Olabilir işsizlik tavanda demek ki.

• Kiyamam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Troll işte. Acaba kız mı?

0|0
    0|0
    • 6 xper kasmışlar bide trollemek için bir erkek öyle yaparsa baya sıkıntılı sorunlu biri derim.

• Herkese bulasıyo

0|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm gizli profille niye soruyon ki utandın mı kızlardan :D

0|0
    0|0
    • Yok o sebepten değil ya adım kötüye çıksın istemiyorum sitede.

Yükleniyor...