Şimdi herkes bu zamana kadar ki hayatını düşünsün, yanlış nerede?

Bütün doğrular mı hata yoksa yanlış sanılanlar mı doğru hangisi hayatlarımız yitip giden mi durup gülen mi?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Yanlış bu hataya gelmemde

0|1
    0|0
    • Belki orta çağda ya da yüz yıl sonra daha iyi olabilirdi senin adına?

En İyi Erkek Görüşü

• azınlık hemde çok azınlık bir kesimdeyim
    herkes çok medeni

0|1
    0|0
    • Yok olup yitenlerin gidişini seyreden bir tepedesin o zaman..

• güzel yorumdu maalesef bir üzüntüm varsa o da insanlara doğruyu anlatamamak ve işin garip tarafı istemiyorlar memnunlar

celladına aşık millet ona mustehak her illet

• İnerken kellesine bir balta dur diyemezsin ne hakla öyleyse geç git bu hayattan yok senden kimseye fayda denmeli o millete öyleyse

Kızlar Ne Diyor 2

• Yanlış, başlı başına benim. Yanlışım fazla doğru olmak. Yanlışım, saf olmak. İnsanlara güvenmek en aptalca hatalarımdan biri. Sütten çıkmış ak kaşığım demiyorum fakat insanların bana yaşattıklarını azımsayamam.

0|1
    0|0
  • aslında her şey olmaması gereken gibi. bir o kadar da olması gereken gibi. içlerinden bizi mutlu edenleri ayıklayıp kalanları hiçe sayıyoruz. oysa hepsi yaşanmalı bir sonuca ulaşabilmek için

0|1
    0|0
    • Yaşanmamış ve bitmemiş işler var tüm benliğimizden gidilmemiş görülmemiş yerler aynı sebepten belkisi kalmadı artık yaşanmalı her şey bir sonuca ulaşabilmek için..

• Ben teşekkür ederim yaşamdaki tatlı tebessümlerden biri olabildiğin için :)

• karşılıklı olmasına sevindim :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...