Acil bakın *babalık davası*?

merhabalar ben 18 yaşındayım. konuya geleyim. ben gayrimeşruyum. babam beni soyadına almadı, bana babalık yapmadı. yani resmi olarak babam değil. bir kere bile baba diyemedim kendisine, bir fotoğrafımız bile yok. hayatımda onunla telefonda konuşamadım. onun başka kadından 2 tane çocuğu var ve onlar babamın yanında onun soyadında güzelce yaşıyorlar. ama bana hiç babalık yapmadı, bir kere oğlum demedi çünkü haftada 1 kere görüyorum onu. o da akşam 1 dakikalığına aşağıya para getirmeye geliyor anneme vermem için. onda da sadece naber diyor.. sadece. ne kadar üzülüyorum ne kadar kırılıyorum kimse bilmiyor 10 yaşımdan beri nerdeyse her gün ağlıyorum. neden ben diye.. baba diyince aklımda hiçbirşey canlanmıyor. babamla hiç gezmedim, arabasına binmedim. arkadaşım babaları hakkında konuşunca konuyu değiştiriyorum çünkü üzülüyorum ve konu hakkında bir fikrim yok. geçen gün yine aşağıya para vermeye geldi naber dedi iyiyim siz dedim yanlışıkla. hanginiz babanıza iyiyim siz der? o kadar yabancılaşmışım işte ben.. artık üzülmekten yoruldum. cezasını çekmesini istiyorum çünkü benim psikolojim bozuldu bu sebepten. ona babalık davası açmak istiyorum ne yapabilirim nasıl cezasını çektirebilirim? dna testi ile babam olduğunu ispatlarsam ne olur LÜTFEN YARDIM..

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Kıyamaz ya üzülme allaha havale et o bilir

0|0
    0|0
  • Dna testi yap

0|0
    0|0
  • Allah islah etsin o adami yorum bulamadim yani cok uzuldum kardesim insallah bu dunyada karsiliksiz kalmaz bu yaptklari nasil bir baba bu okurken icim sizladi agladim resmen allah sana sabir versin

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Mirasta hakkin olur baban oldugunu ortaya cikarirsan.

1|0
    0|0
  • Biradr ver babanın nosunu ben bir konusayim

1|0
    0|0
Yükleniyor...