Hiç sevgilim olmadı diye neden dalga geçiyorlar ki?

Bunu kızlarda erkeklerde yapıyor. Yaşım 21 bu arada. Sanki kusurmuş gibi görüyorlar. Hatta biri gülerek erkekler seni beğenmiyor mu o yüzden mi yanlızsin demişti ordaki herkes güldü ağlayacaktım nerdeyse asaglanmis hissettim.

0|0
12|34

En İyi Erkek Görüşü

• derler kardsim kimseyle olmaz dersin kezban derler yaparsin *ruspu derler kasar derler oyuzden kimse ilgilendirmez sen kafana bak ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• yandan baktım bu soruyu soran kızın kalbi kırılmıs kırmıslar beyinleri olmayan insanlar neden bu kızın sevgilisi yok diye sorgulamaz çirkin der vs dalga geçerler fakat iliski yapmak marifet deyil eyer marifet olsa Şu an hangi adamdan hamile sahıs babasını bilmezdi unutma uzun lafın kısası ( BEYNİ OLMAYAN İNSANLAR İLİSKİ YAPMAYI MARİFET YAPMAYANI ÇİRKİN SANAR ) sunu derim ben çirkin kız yok bakımsız kız var kaç yasındasın?

1|0
    0|0
  • sende onlara sende varda noluyor diyemedin mi?

1|0
    0|0
    • Hepsi böğürür gibi gülünce bir şey düşünemedim ağlamaktan başka

• ya s. et kafaya takma. boş şeyler böyle şeyler.

• Bu iğrenç toplum baskısına sakın alınma benimde uzun süredir sevgilim yok bunun sebebi begenilmemek değil tek daha mutlu olduğum için sende onlara özgür olmaktan vazgeçemediğini söyle elde edilmek istemiyorum de kaçamak cevaplar verme direk sert bir dille söyle çok aptalca arkadaşlarının bu tavrı cidden

1|0
    0|0
  • Keske onlarda senin gibi olsaydi bosver sen onlari takma erkekler onun gibileriyle eglenirler ama senin gibilerle evlenirler eglenilcek ve evlenilcek insanlar vardir sen o degerli olanlarindansin hic takma bosver kendini kotu hissetme :)

1|0
    0|0
  • Takma onları onlarin geneli yaşar anladin işte boyle olmasi daha iyi zamani gelince en iyisi olur sıkma canını

1|0
    0|0
  • Benimde olmadı ne olmuş yani :) Daha iyi hatta ne güzel duygularımız örselenmemiş 0 kilometredeyiz :D :D

1|0
    0|0
  • Sen daha üstünsn

1|0
    0|0
  • Zinayı hayasızlığı bir kusur gibi gören nesillere kaldıkya (herkes değil) asıl ağlancak bu halimiz

1|0
    0|0
  • kendi tercihim. senin gibi bireysel sorunlarıma değil toplum sorunlarına yönelik çalışıyorum deseydin. edit: 3 senedir kullanırım daha bu girişten sonra bana laf atanı görmedim.

1|0
    0|0
  • Asagilik adamların asagilamaya çalışmasının bir önemi yok sen kendi bildiğini yap

1|0
    0|0
  • bence sen çok değerlisin çünkü bu şaçma ilişkilere dahil olmuyorsun kendini korumayı başarmışsın tebrik ederim inşalllah ilerde senin gibi bir kız nasip olur bana da :D

1|0
    0|0
  • Hiç takılma o insanların dediklerine. 21 yaşındasın daha. Olur elbet doğru insanı bulunca. Yolda çakıl taşlarına takılıp düşme.

1|0
    0|0
    • Ben 30 yaşındayım. Ailem çevrem acayip baskı yapıyor. Geçenlerde de birisi ile görüştüm görücü usulü ile :)) yok yani olmayınca olmuyor. Ne yapalım şimdi?

• Boş insanlar boşver bende aselsüelm en güzeli yalnızlık.

1|0
    0|0
  • Konu mankeni olarak beraber gidek hacı yanlarına manitam de bende manitam derim ama bir nargileni alırım ciddiyim bak :)

1|0
    0|0
  • Keşke öyle biri çıksa karşıma sirtimda taşır gökyüzüne cikartirdim onu

1|0
    0|0
    • Burda öyle yazarsınız ama reelde oynak kızlar ararsınız

• Ben hiç öyle arayista bulunmadım hep uzun oldu benim ama nasip olmadı olmayınca olmuyor bir altı sene bir iki sene oldu bu onyargilarin için yeterli sanırım

• Üzme kendini canım benim.

1|0
    0|0
  • Umursama. Olanları görüyoruz.

1|0
    0|0
  • Bu tür insanlarla muhattap olmak senin hatan aslında. Bu zamana kadar temiz kalmaktır asıl mesele.

1|0
    0|0
  • ne zamandan beridir kusur olmuş bu? onlar önce kendilerine baksınlar.. sevgili adı altında ne haltlar yediklerini görüyoruz.. benimde sevgilim yok yani marifet değilki

1|0
    0|0
  • Bu senin ne kadar guclu oldugunu gosterir takilma herkese

1|0
    0|0
  • Boşver sen onlara uyma

1|0
    0|0
  • Öylelerini hayatından çıkar. Dalga geçenler şerefsiz

1|0
    0|0
  • Benim de olmadı ne var bunda.

1|0
    0|0
  • olmak zorunda değil zaten benimde yok kendi isteğimle tabi

1|0
    0|0
  • Kaşarlık öyle bişey demekki

1|0
    0|0
  • beyinleri yok çünkü ilişki yaşamayı marifet sanıyorlar

1|0
    0|0
  • ilk sevgilin ve kocan olabilirim.
    Gayet ciddiyim :)

1|0
    0|0
  • senin onlarla dalga geçmen lazım ama neyse

1|0
    0|0
  • İnsanlar sadece konuşurm

0|0
    0|0
  • kıyamam sana gel ben sevgili olayım sana gel :))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 12

• 31e malzeme olmus kizlarla muhattap olma oyleyse ablacim

3|1
    0|0
  • Bence onlar senin gibi olmaya çabalıyor güldüklerine bakma onlar artık herkesle cıkmaktan sıkılmışlar senin o güzel yönünle dalga geçiyorlar işte

1|0
    0|0
  • Benimle dalga gecilmedi cunku dalga gecilemez. Vursaydin agzina deseydin ben istemedim diye

1|0
    0|0
    • Hayatımda bir defa bir erkek çıkma teklifi etmişti o da ortaokuldayken o da herkese çıkma teklifi ediyordu yani gocunacak durumdayım

• Ya sacmalama takma kafana

• Çok temizsin demekki Allah seni kötü ınsanlardan koruyor millette çıkıp napıcaksın bu devirde seven insan çok az

1|0
    0|0
  • Asagilamak gibi olmasinda otistik bir cocuk bunu sana diyenlerden kat kat daha zekidir. Sen bakma onlara

1|0
    0|0
  • muhtemelen cirkinsin knk

1|0
    0|0
    • Doğrudur öyle olduğumu düşünüyorum :(

• olur zamanla fazla takılma

1|0
    0|0
  • Ee bnmde hiç sevgilim olmadı bunun nesi kusur ki çok saçma millet neyi konusacagini şaşırdı boşver

1|0
    0|0
  • salla gıtsın ya ne derdınız var sevgılın yok dıye otur agla bıde D:

1|0
    0|0
  • Sacma bence asagilanmis hissetme sevgilinin olmamasi guzel birsey

1|0
    0|0
  • Bul birini

0|0
    0|0
  • Ezdirme kendini