Erkekleri bir kenara bırakalım da, kadınlarımız neden bu kadar soğuk ve uzak (videolu)?

Arkadaşlar interentteki çeşitli videolardaki olaylara bakıp, kadınların verdikleri tepkileri inceler misiniz? Cinsiyetçi değilim, kendi cinsimin de kadınlara yönelik türlü eziyetleri, ahlaksal problemi var;ama, bu bambaşka bir şey, yetişmeyle alakalı. Ben 6 yıl londra da yaşadım, ordaki kadınlar hangi yaşta olursa olsunlar, eğer önlerinde yere düşerseniz sizinle hastaneye kadar gelirler. Bizim kadınlarımız, eşlerinden başka herkesi zarar verme potansiyeli olan kişiler olarak değerlendiriyor. Onlara yaklaşmıyorlar bile. Bir adres sorduğunuz zaman yarım ağız ya söylerler ya da bilmiyorum derler. Genellemek istiemiyorum tabi ama ben böyle değilim diyenlerde de bu davranış şekli farklı konularda ortaya çıkabiliyor. Alttaki videoda kızlar kendilerine gülle yaklaşan çocuğu görünce , terörist muamelesi yapıyorlar resmen.Çok garip değil mi ya da bana mı garip geliyor?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• erkeklere dönüp gözlem yaparsan cevabını bulabilirsin

0|0
    0|0
    • adres sormak, gül vermek ya da zor durumda olma hallerinde bir erkek nasıl zarar verebilir?

• erkeklerin bu halde olmasının sebebi ne sence

• bir cok sebebi vardır

En İyi Erkek Görüşü

• Toplum yapısından dolayı , ataerkil toplum olduğumuz için onlar ikinci planda kalıyor böyle olunca da soğuma oluyor erkeklere karşı

0|0
    0|0
    • peki bu soğumayı yaratan faktör, erkeğin gösterdiği baskı mı ve bu baskının dayanağı ne? Din vs.

• Erkeğin baskısı diye düşünüyorum ben ve kızları çok koruduğumuz için erkek çocuklarımıza göre sorun oluyor. Mesela erkek kızlarla gezdiği zaman babalar genelde iyi huylu davranır ama kızın erkek arkadaşı olunca genelde kıyamet kopar ya ikisine de ses çıkarma ya da ikisine de sınır getir diye düşünüyorum. Dini değerlendirme ölçütü kabul etmek pek sağlıklı olmaz çünkü dinlerde kadın her zaman daha bir hassas , korumaya muhtaç resmedilir

Kızlar Ne Diyor 1

• Bütün suç kadınların

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu ülkedeki kızların %75 kezbandır bunun dışında azgınları oruspuları ve geri zihniyet cahilleride düşünürsek parmakla tutulur kişi çok çok azdır

0|0
    0|0
  • Kızların genel problemi egodur. Egoların sebebide bir kaç abazanın gösterdiği orantısız ilgidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...