Utanıyorum : neden mi?

İnsanların önce bayan olmamla ilgilenmesinden [ bakın kadın diyemiyorum çünkü bu sözünü ettiğim insanlarda kadın dekolteden ibaret. ] Bu insan saydıklarımız gerçekten artık soğuttu beni şu hayattan. Bayan olduğum için utanıyorum.

0|1
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle %100 haklısın aynı durumdan bende şikayetçiyim. Hiçbir şekilde cinsiyetim , dış görünüşüm , giyinişim ve ya hareketlerim , özelliklerim ile dikkat çekmek istemiyorum ve insanların bana bu şekilde bakmasını , karşı cinsin bir erkek olarak bakmasını değil insan olarak bakmasını istiyorum. Ben görünüşüm ile değil düşüncelerim ile tanınmak ve yargılanmak istiyorum fakat gerçekten çok zor zira insanların gözlerinden düşünceleri okunuyor sıkılıyorum ve soğuyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yalnız değilsin günah olmasa ilk yapacağım iş cinsiyet değişimi olur yemin ederim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sen bunu paylaştın işde ben utandım erkek olduğum için 😢

1|0
    0|0
  • Ben konuyu anlamadım desem 😉😌

1|0
    0|0
  • bence utanman gerekli olan bayan olmak degil bayanları bu sekilde temsil eden bayanlar

0|1
    0|0
  • Kadın demek bence erkeğin yaşamındaki dengeyi ve huzuru sağlamaktır

0|0
    0|0
  • kadın nedir ya meme popo kukudur mk başka ne işe yararsınız mk seks objesisiniz mk yatak dışında gerkesizsiniz

0|0
    0|0
    • Bravo tam olarak utandıran kitle sizsiniz anlatmaya çalışsam olmazdı.

• Derdin ne kizm senin 😄😄

0|0
    0|0
  • O biraz seninle alakalı bir durum bence. Yani tamam toplum olarak kadınlara bakış açımız fazla medeni değil ama sen sadece firikik kızıysan , hayatta bir başarın yoksa insanların sana öyle bakmasının tek suçlusu insanlar mıdır ki?

2|0
    0|0
    • Mesela Şu an fotoğrafım olmadığı halde mesaj kutumda Bir sürü gizliden aramam için numarasını yazmış ^OLGUN^ beyefendiler Var.

Kızlar Ne Diyor 2

• ne yaşadında böyle düşünüyorsun anlatmak istermisin

2|1
    0|0
  • Bayan olmadan utanmanı gerektirecek ne yaptılar ki

1|0
    0|0
Yükleniyor...