Milliyetci misiniz?

Bana, hep zekasi fazla yuksek olmayan insanlar milliyetci olurmus gibime geliyor.

Ulke farketmez. İster fransiz ol ister ingiliz.

Sen sans eseri orada dogmussun aga. Turkiyede dogacagina fransada da dogabilirdin. Ve fetih dedigin seylere isgal diyecektin. Turk degil kurt ermeni de olabilirdin. Musluman degil hristiyan da dogabilirdin.

Sirf bu tesadufi olgudan dolayi gidip adam dovuyorsun, olduruyorsun, saldiriyorsun, zeki insanlarin gazina geliyorsun ya sen de valla zike surulecek akil yok.

Genelde bu milliyetcilerin sonu da ayni oluyor.

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Faşist damgasından sonra bir zeka seviyesi düşük insanlar damgası yemediğimiz kalmıştı. O da oldu tam oldu. Ben TÜRK milliyetçisiyim ve gayet zeki bir insanım çok şükür. Bu arada evimin balkonunda Türk bayrağı asılı yani senin deyiminle Anadolu çomarıyım. Ayrıca bir insanın milliyetçi olması seni hiç ilgilendirmez. Milliyetçiliği sevmeyebilirsin, sevmek zorunda da değilsin. Ama saygılı olmak zorundasın. Burada Türk milliyetçisi insanlara hakaret etmek senin haddine düşmez.

0|1
    0|0
    • Yürü be boz kurtum benim

• kanka= g. e. r. i. z. e. k. a. l. ı. sistemin değiştirmeleri.

• 18 yasinda bir ergensin daha. Bence de sus daha fazla gt olmadan.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Detayda belirttiğin durum kanıtlanmış bir şey zaten. Hem katılıyorum dediklerine.

Örneğin; Irkçılık yapan insanların İQ seviyesi daha düşük oluyor, kesin bilgi yayalım

1|0
    0|0
    • Bir tek liderleri tenzih ediyorum. Hitler mussolini gibi. Onlar da bu geri. zekalilari idare ediyor savastiryor iste. Ki genelde o fasist liderler de ya darbeyle gider ya idam edilir

• Hiç şaşırmadım ülkenin hali bu çünkü gerçekten.

• Artik gizli degil :(

• Bildigin hayvan zekasi onlarda bolgelerini korurya.

0|0
    0|0
  • Hemde fazlasıyla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Milliyetçilik osuruk gibidir, herkes en güzel kendisininki kokuyor zannedermiş. Kimin sözü bilmiyorum ama güzel söz; ama öyle bir dönemdeyiz ki, ülkemi seviyorum diyen herkes ''kafatasçı'' muamelesi görüyor. Bu da ayrı bir tartışma konusu. Ülkemi seviyorum. Adını ne koyarlarsa koysunlar.

haşırt.

0|0
    0|0
    • İlk yazdiginla son yazdigin ne alaka

• Ülkenin birliğine İslama el sürmek kimsenin haddine değil kullandiğın kelimeleride dikkatli kulan sayın gizli kullanıcı

1|0
    0|0
    • Sana mi sorucaz. Hicbir seye el surdugumuz yok. Orda fransa hristiyanlik falan demisim magduru oynama bana mnkym

• Gizli kullanici olmak biyerlerine guc kuvvet vermis sasirmiyorum git arastir birseyleri sen deki benim yuregim yetmiyor pkkliya vurmaya ya da deki onlar erkek gibi dogusurler benim isim kadin gibi izlemek zira kadinda olamamissin ama gizli gizli dolan sen, burada degilde keske yakinlarda olsan ceketimi versem oynasan

• Saçma sapan düşünme haticeye değil neticeye bak

0|0
    0|0
  • milliyetçilik ırkla değil kültürle olur kavram karmaşası yaşamayın pls

0|0
    0|0
    • tamam onu benimsiyen herkes fransız değil fransız kültürünü kendine endekslerse oda milliyetçi olabilir

Yükleniyor...