Detayda bulunan resimlerdeki kaç tanesini biliyorsunuz ve anınız anlatır mısınız?

Zaman yolculuğumuz kaldığı yerden deam etmekte yine eskimeyen sadee yaşlanmış içeriklere göz atacağız bugünde oyunlarla sizi baş başa bırakacağım ve sizden isimlerini isteyeceğim ve en azn bir nesne ile anınız var ise anlatırsanız beni mutlu edersiniz :)

Önce resimlerini görelim sonrasında size isimlerini sorayım iyi eğlenceler dilerim :)
Detayda bulunan resimlerdeki kaç tanesini biliyorsunuz ve anınız anlatır mısınız ?

#pilavüstü #nostaljikürünler

Gecenin nostaljik şarkısı iyi dinlemeler dilerim :)

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• İsim hafizam zayif knk fakat bu sefer anilarimi anlatcam birincisiyle kuzenlerle oynamaya calisirken surekli rezil olurdum misal
    İkincisini ise siniftan bir arkadas almis herkes boyle kitabini filan goturuor ben isminide bilmiorum boyle o seyin neyse ben istemedm kitabima yapmasini ama nerden aldigini sordum ve gittim aldigi yere fakat gozume carpmadi ismini bilmedigim icinde anlatamamistm oyle bir rezilligim vardi
    Dorduncusunu ise biz anayola sifir bir yerde oturuorduk evin icinde onunla oynuoduk babam la beraber yani beni oynatiodu babam neyse kapidan bir firladi bahceye gitti babamla biz aradik taradik bulamadk ama annem balkondan seslenmisti agacin altinda kor musunuz diye ahahah

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...