Neden esmer insanlar genelde mutsuz?

Yapilan bir arastirmaya gore. En mutlu ulkeler iskandinav ulkeleri ve orada yasayan sarisin insanlarmis. Esmer insanlar ve ortadoguda yasayanlar ise en mutsuzlari.

Sizce neden?

Ben sebebini biliyorum da sizin yorumlariniz ne?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• bir arkadaşım var esmer mutlu. Babamın tarafının çoğu esmer Mutlu'lar gibi yani öyle

0|0
    0|0
    • Ne sıg insansin yav. Arkadasi varmis mutluymus asffghhj. Cope atin la. n butun arastirmalari. Asosyalin esmer arkadasi mutluymus mnkym yoruma bak sigliga gel

• Genel anlamda degil bu konuda cah. ilsin. Tip alaninda da futbol konusunda da bilimsel konularda da ca. hil olabilirsin. Dogrulari duyunca niye bozuldun? 18 yasinda profesor oldun da biz mi engelledik?

• Bozulma gibi bir durumum yok. Olsa yazmam yani. Hiçbir konuda bu zamana kadar profesyonel olduğumu iddia etmedim. Cahil demen okuyup öğrenmeyen birine söylenir. Böyle olduğumu düşünmüyorum. Sanki bilim dalında bir soru sormuşsunda ona katılmışım rezil oluşum gibi bir hal yüklüyorsun. Mutlu'lar dedim. Bak hala diyorum ha bu yüzden kardeşim cahil diyorsan de. Çoğu Zaman ciddisine yazmam buraya ki şu an bu sorunun altına attığım en ciddi cevap da bu. Umarım anlatabilmişimdir

En İyi Erkek Görüşü

• ne alakaya ne gore kime gore

0|0
    0|0
    • Yabanci Reklam filmlerinde hep sarisinlari oynatirlar. Ve iskandinav ulkeleri mutlu. Adamlar calismadan para aliyor mnkym mutsuz mu olsunlar

• yav bamya. tir simdi sulaleni okutturtma bana

• Kes o. C

Kızlar Ne Diyor 4

• Yok değil.

0|0
    0|0
  • nedenki merak ettim

0|0
    0|0
  • Esmer insanlar sarışınlardan çoğunluk ve çoğunluk mutsuz bunun esmerlikle ilgisi yok teşekkür ig

0|0
    0|0
  • Bende esmer ve mutsuzum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çünkü yüzü kara bahtı ondan kara :)

0|0
    0|0
  • Çirkin olduklari için mi yoksa dini

0|0
    0|0