Sitedeki Abazalar?

Çok merak ettim :D Yemin ediyorum Gittim Üşenmeden Kız Hesabı Açtım Arkadaş netten ilk fotoda nasılım sorusu sordum dedim bir sigara içim gelim :D Gelesiye kadar inanırmısınız +100 Bildirim 2-3 Tane Mal Çakmış netten olduğu diğerleri sulanıyo :D Mesaj kutusuna bakmak istemezsiniz o derece :D Güldüm eğlendim bir güzel :D Tabiki Bir Defaya Mahsustu. Haa Ummadığınız Kişi Abaza lan öyle söyleyeyim :D

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Kimin ne mal olduğunu anlamışsındır

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O değilde kardeş bunu anlmak için illa kız hesabı açmana gerek yok zaten belli ediyorlar :)

0|0
    0|0
    • Yaa sen ne diyon :D Belli etmelerini geç çok düzgün yorum atan özele selam günaydın yazmış velet :D töbe töbe ya ne fesat insanlar var ciddi yazık hepsine

• beklerim otobüste dayıyan dayıya denk geldim berberleride unutmadık tabi :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Resim koymayinca da yaziyorlar.

Yokluk boyle bir sey demek ki :))

0|0
    0|0
  • Çook.

0|0
    0|0
  • Yok artık :/

0|0
    0|0
  • amma sevinmişsin

0|0
    0|0
    • Sevinmek? Sen Eğlenmekle Sevinmek Anlamını Karıştırmışsın Ablacım Google Amcana Sor Sana Söyler farklarını :D

• ahahahah o yüzden mesaj kutum kapalı :D

0|0
    0|0
    • En Güzeli kapatın mesaj kutunuzu cidden diyom ya böyle bişi olamaz :D

• Boşver ablacım aman deyim açam maçam deme ama aç sıkıntı olmaz 1-2 mesaj silersin okumazsın nasılım sorusu sorma soracağın zaman kapa :D kesinlikle :D

• yok ya öyle şeylerle işim olmaz

Erkekler Ne Diyor 4

• Bunu ben de denemeyi düşünüyorum ama IP'den beni bulup ırzıma geçerler diye tırsıyorum, öyle tehlikeli gözü dönmüşler var dsfsdg

haşırt.

0|0
    0|0
  • Efendim?

0|0
    0|0
  • Mesela ben sorsan soylerdm kardesim :D tarzm bu naapim :D

0|0
    0|0
    • Annene Bacına Yapsa senin gibi biri tepkin ne olurdu ?

• Haci kim ya ummadiginiz dedigin kisi merk ettim bir citlatsana

0|0
    0|0
Yükleniyor...