Gece gece korkutsak mı birbirimizi?

Saatler gece yarisini gecince aklima ilk gelen bu. korkunc seyler paylasalim mi arkadaslarr :O

Güncellemeler:
Eski ev arkadasimin tuhaf hareketleri vardi. o odasinda yokken bile yatagindan sesler geliyordu. Odaya girince lamba kendiliginden yaniyor cikinca da kapaniyordu.
Topluca psikolojmz bozuk sanirim :D

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bir arkadaşımı korkutmak için beyaz bir çarşafa dolanıp uyuduğu yatağının yanında sessizce durdum. Amacım onu elimdeki süpürge çöpüyle burnuna dokunup uyandırmaktı sessizce. Burnuna dokundum. Uyandı ve yanıma bakarak şoke oldu. Hiç konuşamadı. Tam yan tarafımda 3 kişi daha vardı benimle birlikte duran. Evden nasıl kaçtığımızı hatırlamıyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden yapiyosun boyle biseyi neden 😂

1|0
    0|0
    • Cok zevklii :)))

• Ruh hastasi kuzenim hep korkutuyodu beni. Bu bebegim vardu adı sirinnur gercek gibi siyah sacli filan baya elbise filan almistik buna yuzu filanda urkutucu tam gercek gibu kucukken annemler hep ben zannederdk onu sjsjsj. Banyodan ciktim odamin isigi kapali bir yaktim karsimda sandalyede oturmus Allahim tam kapinin onunde bu bebek bana bakiyo bide chuckyi izleyen biri olarak 😂 bir 5 saniye tutuldum kaldim sonra arkada hayvan gibi gulen kuzenimi gorunce olayi anladim 😂

Erkekler Ne Diyor 14

• Cami hocasinin bile kactigi cin cikartma olayi anlatirdim da uzun surer simdi :)

1|0
    0|0
  • Tek başınaysan tavsiye etmiyorum şizofrene bağlarsın 😀

1|0
    0|0
  • Korkunç şeyler derken? Tuvalete gitmeye üşenip, yatağa işeyip, gözleri yakan sidik kokusuna rağmen uyumaya çalışmak gibi şeyler mi?

haşırt.

2|0
    0|0
  • Eski bir efsaneye göre kızlarsoruyorda gizli bir üye vardı. Söylentiye göre yanlız kızların adreslerini tespit ediyordu...

1|0
    0|0
  • Evde yanlizim ve korkmuyorum :) kim korkutabir beni

1|0
    0|0
  • istediğin en korkunç şeyi Paylaş ben korkma çocuk muyum artık

1|0
    0|0
  • eski sevgilimi paylaşayım ben kendisi vampir gibidir arabamı emikleyip gitti mesala

1|0
    0|0
    • vampir gibi sümekli emikliyorr gzel baya güzel deniz kızları gibi güzelliğiyle etkiliyer zaten sonra yaşam enerjini alıpp gidiyor

• o zaman benden uzak dur hanımabla.. :D uyutmam sabaha kadar hatim indirirsin

1|0
    0|0
  • Booooo

0|0
    0|0
  • Evde tekim hayır

0|0
    0|0
  • şimdi senin ikizin yanına gelse napardın

0|0
    0|0
  • Böööö !!!

0|0
    0|0
  • Eglence ariyorsan neden olmasin :)

0|0
    0|0
  • Dusunsene yatagin altindan el cikiyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...