Yardimci olun lütfen?

Oda arkadsmla aynı siniftayiz. Kendini çok begenms birisi. Sürekli laf sokmaya çalışıyo iki arkds bir olup üstüme geliyolar. Sürekli arkmdan konusuyolar. Dayanamayıp agliyorm Bazen diyorm ağzımi açıp bnde söyleyim bişeyler kirilirsa kirilsn ama yapamiyorm. Ne yapmalıyım ki yanlış yaptignn farkına varsın?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sana küfür edene iyilik yap derler ama burada o yemez. Sen muhattap olmayacaksın ilgilenmeyeceksin

1|0
    0|0
    • İlgilenmek istemiyirm bu sefer daha çok yukleniyolar😔

• Emin ol yaptıktan sonra bir öz güven gelecek bir rahatlayacaksın

• Insallah biran once uygulamak istyrm 😊

En İyi Kız Görüşü

• Umursama görmezden gel ben olsam hayatta umursamam benim seviyede olamaz çünkü yanımda (benimle) konuşamayanlar arkamdan konuşur çünkü

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Profil fotondaki çıtı pıtı güzellik sen misin?
    Kasma kendini, tabiri uygundur sakıncası olmaz boşver sikleme.
    Kendini beğenmiş dediğin gerizekali mahlukat muhtemelen seni kıskanıyor ve cekemiyor.
    Yanına da kendine uygun karakterde bir iki yanci bulup aklı sıra kendini tatmin ediyor.

Ya siklemeyip sükunet içinde he deyip gececeksin, yapamiyorsan zoruna gidiyorsa rahatsız olduğunu söyleyip uygun dille rica edeceksin.
    Ya da aynı şekil davranmayip en uygun şekilde hakettiği gibi davranıp arkadasligini bitireceksin.

Umarım yardımcı olabilmisimdir

0|0
    0|0
    • Evett benim 😂😂 dediklerinizin ikisinide yaptım değişen bişey olmadi 😞😔

• O halde sanırım oda arkadaşı dediğine göre yurtta kalıyorsunuz.
      Yönetime falan söyle odanizi değiştirt,
      Sınıfta da baksın kendi halinde takilsin.
      Çok merak ettim dingili. Neyse eden bulur; sıkma güzel canını boşver et

• Kesinlkle bende belasini bulacağı günleri bklyrm sabirsizlikla 😄😄

• takmayacaksın

1|0
    0|0
  • arana mesafe koy..
    oda dışında muhatap olmamaya çalış. genel olarak onunla meçbur kaldığında az ama öz konuş. özellikle kendine ait sırlarını paylaşma..
    farklı kişilerle arkadaşlık et.. ortak arkadaşları mümkün olduğunca ele..
    seni kaybettiğini anlaması uzun sürmeyecektir..

0|0
    0|0
  • Yani sınıf arkadaşım değilde diğerleri türlü inan yemin ederim seninle aynıyım bende birşey söylemek istiyorum ama kırılır diye soyliyememiyorum güzel insan 😢

Balık burcumusun ve gerçekten bende söylemek istiyorum ama bir türlü yapamiyorum

0|0
    0|0
  • Hiçbirşeyi içine atma ilk uyar olmadı kavga et bağır çağır onlar zaten bir süre sonra kesinlikle keserler, ama şunu tekrar ediyim içinde hiçbirşeyi bırakma emin ol öyle daha mutlu ve başarılı oluyorsun :)

0|0
    0|0
    • Kavga edemem de bn içime atarim orası da doldu valla bu yaşta baya cektrdler bana 😕

• Kavga niye edemiyorsun en kötu 2 -3 gün konuşmazsın vs olur biter ama bida öyle birsey yapmaz korkma korkaklık ölume cesaret zafere götürürmüş

• Kavga etmek bana göre değil birazda seviyelrne düşmek istemiyorm . Sonra suçsuz oldgm halde bni şikayet ediyolar ona buna .

• odada soyunurke resmlerini cek nete at

0|0
    0|0
  • şişeye oturt onları :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 2 yumruk at

0|0
    0|0
    • Valla gücüm yetmez 😂😂 baya kalıpli arkadaş 😆

• Oyle insanlar yaptiklari yanlislarim farkina varmazlar. Ancak sert ve tehdit edici tavirlarinla korkutabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...