Hayatimin en zor anlarini yasiyorum. İs bulamiyorum. Hayat beni mahvetti ne yapacagim?

Babani kaybettim 5 yil oldu. Lisede denizcilik okudu dereceyle bitirdim unide Uluslararasi iliskiler okudum. uniyi 2. ckile bitirdim Yds den 58 aldim. Unlu siyasetcnin akrabasiym. İktidardan Turkiyenin basi hatta. Ama kimse yardim etmiyor. Referans bile kimse olmuyor. Annmle tek emekli maasina kaldik. Toroilaiz hic bir yer almiyor Almiyorr

Güncellemeler:
Gncel

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Devrik cümleler, imla hataları, türkçe zayıflığı, uluslar arası üni,

0|0
    0|0
    • Toroilaiz

• Niye ağlıyorsun? Dalga geçmedim yanlış anlamada çok karışık detaylamışsın. Bir kere ingilizcen normal nasıl iş bulamıyorsun? Geçici bir yere girersin sonra o arada da kendine uygun iş ararsın. Iş beğenmemezlik yapıyorsan orasını bilemem. Bu kadar başarıya iş bulmaman garip. Kimseden yardım istemem ben kız halimle..

• 2000 lir maas olsun istiyorum asgari ucretin 1300 oldugu donemde fazla yuksek bir maas degil bence.. herkss digor torpilsiz olmuyor. kimse bir yere giremiyor diye. Haklilar kactane duydum referanslarla teklifler alan.. ya da bilmem ne cemaatine gurubuna. mensup olup ise giren..

Erkekler Ne Diyor 2

• Deniz adamı olmayı düşündünüz mü?

0|0
    0|0
    • Hayir lisede biraktim denizciligi. Burs vermisler bana okutmak icin Armatorler ama bana soylemenisler benden saklamislar.

• Deniz adamı olabilrsin, bence araştır..

• allaha dua et o sana yardımcı olacaktır ayrıca yaratan kullarına kaldıramayacağı yükü vermez

0|0
    0|0
Yükleniyor...