Bir kıza zarın patlak mı diye sormak?

Sizce nasıl birşeydir arkadaşlar? Bu soru sorulan kızda ne gibi hasarlar açılır? Merakımdan soruyorum lütfen cevap verin

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bu soru pat diye insanın yüzüne vurulmaz çok ayıp inciticidir ama sormanında incitmeden kırmadan bir adabı vardır tabiki ailesi çok tutucu olan birisi bunu güzel açık bir dille söyleyebilir sizin namusunuzdan zrre kadar şüphem yok ancak ailem benim çok tutucudur böyle bir soru sormak zorunda kaldığım için beni affet yanlış anlama diyerek söze başlamalıdır

0|0
    0|0
    • İntikam sözcüğü olarak kullanılınca pek tutuculukmuş namusmuş pek önemi kalmıyor..

• pekala canın sağ olsun hoçcakal

• teşekkürler amca

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayvandan farksız o kişi hatta yaratıktan. Soğuma sebebi bile olabilir bence

0|0
    0|0
    • peki karşıdaki kız o lafı ettirecek kadar kötü şeyler yaptıysa hatta ve hatta o ettiği laf, diğer ettiği lafların %0.1lik kısmını kapsıyorsa

• Ne Mutlu sana :)

• evet çok mutluyum..

• Kafanın duvara sürtümesi ve kıvılcım çıkartılması an meselesi olur.

0|0
    0|0
    • sebep?

• Soruş tarzın aşağılayıcı bir kere yani hem utanır yerin dibine geçer hem incinir ağırına gider.

• oh. Tek ettiğim laftan 4 ay kendine gelemiyosa.. Gerçekten ağır gördüğüm lafları yiyince neler olmuştur bünyesinde kim bilir

• o kişiyi hayatımdan tamamen silerim

0|0
    0|0
    • çok mu kötü bişi

• evet paylaşmak istemiyorum ve şu an başka işim var cidden :( sana elimden geldiğince yardım etmeye çalıştım. geçmiş dğeişmez ama gelecek elinde. hatalarından ders çıkarıp pişman olup bir daha yapmamak harika birşeydir. umarım bu duyguyu tadarsın ;)

• tamam teşekkür ederim herşey için

Erkekler Ne Diyor 2

• Terbiyesizlikten baska bir sey degil.

0|0
    0|0
    • biliyorum.. Ama bu lafı ettirecek kadar insanı doldurduysa.. Peki bişi sorcam.. O kızda ne gibi hasarlar oluşur? onu merak ediyorum

• hiç bir hasar oluşmaz aksine mutlu olur bu lafı eden biriyle olmadığı için :)

• @gnznk8 hareketleri öyle demiyo ama

• zarın patlak mı diye sorarsan cebin delik mi diye sorarlar :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...