Tesettürlülere üniversitede bakış açısı nedir?

Bu sene üniversiteye başlicam tesettürlüyüm. Tesetturlu bırıne bakış açısı nelerdır olumsuz yonlerı var mı korkuyorum yardımcı olur musunuz :(

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Normal insanmışsın gibi görülürsün. Yani aklı başında bireyin görmesi gereken bu. Üniversitede de iş hayatındada normal hayattada. Haaa anormalmişsin gibi bakanlar var ya aynaya bir baksınlar. Maymun görürler kardeşim. Takılma böyle şeylere inancının gereğini yapan normal bir insansın.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tatlım senin tesettürün değil kişiliğin, karakterin önemli. Fakat gerçekten düşman olanlar da var islama, örtünmeye.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Neden korkuyorsun? Dininin gerektirdiğini yerine getirdiğin için mi? Kim ne derse desin bu onların ayıbı.

1|0
    0|0
  • O sabit fikir kalktı artık gayet normal karşılanıyor olması gereken de bu

1|1
    0|0
  • gerçek tesettürlüyse kimse bişey demezdi bizde
    süslüman birisiyse herkesin ağzında bu nasıl örtülü diye lafdolanırdı

1|0
    0|0
    • Asla ikinci seçenekteki bir insan değilim Allah korusun.
      Cidden isteyerek kapandım usuluyle adap ve edebimle.
      Ama korkutuyorlar benı dışlanırsın öyle böyle diye meraklandım dogrusu

• yoo kimse bişey demez. saygı da duyarlar

• tabi lailk yobazlarımız var tesettür sevmeyen vahşiiler onlar ayrı

• sen allahtan korkmussun sana kul ne yapabilir ki :)

1|1
    0|0
  • Sana "inaniyorsan ustun olan sensin" ayetini hayirlatmak isterim, gerisi hikaye

1|0
    0|0
  • Başlayacağın üniversiteye bağlı

1|0
    0|0
    • ODTÜ'de namaz kılan gençlerin çektiği zulümleri görüyoruz. Öyle bir üniversiteye düşersen işin zor

• Kimsenin farklı baktığı yok

0|0
    0|0
  • Seni yemezler merak etme ama sende herkesi dini ya da yaşama tarzı yönünden dışlama insanları tanı önce sonra yorumunu yaparsın. bir de annesinin peşinden ayrılmayan ördek yavruları gibi 5 10 kişilik gruplarla gezmeni tavsiye etmiyorum.

0|0
    0|0
  • Uzaylı değiller ya normal görüyorum

0|0
    0|0
  • İşte allahın emrine uyan müslüman evladı. Desinler

0|0
    0|0
  • Devlette sıkıntı cikabirde özelde millet takmiyo valla bizde oleydi rahatol ;)

0|0
    0|0
  • hiç korkma artık her yerde kapalı kardeşlerimiz çok şükür. Allah var gam yok. ne deseler boş.

0|0
    0|0
  • içkici, eğlence düşkünü insanlarla arkadaş olmaya çalışırsan elbet dışlanırsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sakarya üni. okuyorum yarısı hatta çoğu tesettürlü kimse bişey demio bişey yapmıo merak etme normal takılıosun

1|0
    0|0
  • Tayyipciyse direk yobaz der salarim. Onun disinda tesetturu pek bir tarafinda olmaz banane isteyen basini kapatir isteyen kicini acar alla alla

1|0
    0|0
  • Biz uzaylımıyız? Allahallah yapmayın ya..
    Bizde insanız, bizimde bir kişiliğimiz var niye taktınız bu tesettür konusuna ya? İnsan ayrımı yapmayın!
    İçin rahat olsun, korkma.

1|0
    0|0
  • gayet normal yani herkes gibi sen kendin takinti etmeyi birakmalisin bence.

1|0
    0|0
  • Ne olumsuz yonu olcak kime neymis ya

1|0
    0|0
Yükleniyor...