Çok asosyalim ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar,
aşırı derecede asosyelim diyebilirim kendimi nasıl açabilirim arkadaş ortamım hiç olmadı çok nadir. Kendimi açmak istiyorum

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sana sicak davrananlara benden faydalanmak istiyo diye dusunceye kapilacak kadar yabani biriysen seni hic bisey iflah etmez ama utangaç cekingen biriysen sosyalleserek tiyatro gezi arkadaslarla gezme gibi aktivitelere katil zamanla acilirsin

0|1
    0|0
    • Hiç öyle bir düşüncem olmadı.

• Arada sevdigin dostlarini ara hal hatir sor onlarda seni arar sonra bulusur takilirsiniz muhabbet her derdin ilacidir gezmek tozmak iydir tek gezme sikintidan patlarsin dostlarinin degerini bil ama simartacak kadar fazla deger verme

• @xlyus Kardesim sende belliki cekingenlik var, eger oyleyse hayatinda nerdeyse herseye engel olur bendede vardi onceden, psikiyatriste gittm , psikiyatri cekingenliginufak bir kisminin dogustan karakterde olabilcegini fakat dogustan gelen cekingenligin yasanmis veya hic yasanmamis duygularin etkisiyle cokdaha fazla artis gosterdigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic icten ice veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya birkez bile olmadi mi? Yalnz hoslantiyi sormuyorum, ufak kisa sureli hoslantilar olmus olabilir 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

Kızlar Ne Diyor 3

• kurslara gitsen

0|0
    0|0
  • cok yolun var bunun icin

0|0
    0|0
  • Seminere git derneklere katıl sana uygun olan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sosyalleş :D

0|1
    0|0
  • Kardeşim bu tıpta bir hastalık pskiyatriye gidebilirsin bu ilacı içen bir arkadaş vardı 3 -4 aya sosyalleşiyorsun daha doğrusu kafaya takmıyorsun sonucu sosyalleşmek oluyor ismini tam hatırlamiyorum prozactı galiba ilacin ismi

0|0
    0|0
  • Spora yazıl. Kick boks yüzme falan

0|0
    0|0
    • Fitness yapıyorum. Birşeyi yaparken çok düşünen birisiyim düşünmeden edemiyorum mesela bir kıza selam diyeceğimi bile düşünürüm diyebilirim bu huyumdan vazgeçmek istiyorum.

Yükleniyor...