Sevgililer gununde alinacak troll hediye tavsiyeleri?

Bastan sogliyim ben erkegim ama kizlar soruyor hesabim yok o yuzden ablain hesabindan sordum ona gore cevap verirseniz sevinirim.
Arkadaslar biz kiz var. Beni sevdigini falan sogluyor. Teklif falanda etti. Ben reddetmedim ama kabulde etmedim. Etmeyide dusunmuyorum. Kiz baya pesimi birakmyiyor cok inatci habire ariyor mesaj atiyor falan. Hanire yanima geliyor.
Daha sevgili degiliz ama ben buna sevgililer gununde trolllugune hediye alsam. Makar yapmak amacli gulmek eglenmek icin Yani oyle birsey aliyimki kiz dehsete kapilsin
Ilk hediye paketini verip onu umitlendirsem sonrada hediye paketini actiginda dehsete kapilsin istiyorum. Yani sacma sapan birsey ciksin hediye paketinden.
Hediye paketinin icine kopegimin Mok. unu koymayi dusunuyorum. Nasil olur sizce
Actiginda yuzundeki ifadeyi gormek icin sabirsizlaniyorum.

Güncellemeler:
Updullah

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• okudum da yani bunu yapınca nolacak? duygularıyla dalga geçince mutlu olacaksın heralde. illa ki seni unutucak bir gün, bu kadar ciddiye alma sana gösterdiği ilgiyi. dalga geçiyorsun bir de aciz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Değişik ilginç hediyelik eşyalar alırken arasıra kullandığım bir site var www.1dahasoyle.com hediye alınan kişilere göre farklı kategoriler de var. Fikir edinmek için de işine yarayabilir

0|0
    0|0
  • parfüm :D

0|0
    0|0
  • böyle şeytani bir planı erkek yapamaz..

0|0
    0|0
  • baksır :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...