Bana "sen fakesin" diyorlardı?

Size hiç fake diyen oldu bir "nasılım" sorusu sorduk soru kalktı resmen ben hiçbir zaman başkasının fotoğrafını koymadım buraya (şu an ki hariç)
peki size hiç fakesin dediler mi?

0|0
24|18

En İyi Kız Görüşü

• Burda haddinden fazla yakisikli ve guzelle fake damgası yapıştırırlar. Adettendir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Profilimde Amy Lee var millet saçma sapan laf ediyor sanki ben oyum diyorum. Gidip googlede araştırıp aaa başkasının fotosunu atmış falan deyip bozmaya çalışıyorlar. Sanki sorana evet benim diyorum. Hem cahil hem uyanık bunlar 😂

1|1
    0|0
  • Bitane fotoğrafımı koydum sadece yüzüm var hiçbiyerim açık saçık değil.
    Bitane adam geldi yorum yaptı. Sitede editör 100 üyeden 98i mutlaka tanıyodur öyle söyliyim. Şimdi bu resmi googleda aratıyolar ya. O resimde benim instagramımda profil resmiydi. Aratmış onu. Arama sonuçlarında benim resim ve takip ettiğim insanlar çıkmış. Tuttu sen fakesin diye. Bişekilde kanıtladık sonra.

0|0
    0|0
  • Feyk olsam bu fotoğrafla olmazdım herhalde. :D

0|1
    0|0
  • Kedi senin değil bizi kandırıyorsun dediler.

0|0
    0|0
  • 1 kere dendi ve ikna oldu

0|0
    0|0
  • dediler :D

0|0
    0|0
  • Ppler zaten netten sıkıntı yapmiyorum ama islarla erkek olduğumu savunanlar var

0|0
    0|0
  • Demediler çünkü hiç foto koymadım

0|0
    0|0
  • Hic nasilim diye sormadigim icin duymadim oyle bisey.. ciddiye almamak lazim pek

0|0
    0|0
  • Evet. Ben de evet fakeim diyordum.

0|0
    0|0
  • Resim koyuyordum önceleri, farklı bir isimle hesabım varken. Profilim gizli olduğu için, yorumlarımın altına aynen fake, bence de yazan olmuştu, bir kaç kişi de fake gibisin eminmisin tarzı sorular sormuşlardı özelden.
    Rahatsız olduğum için koymamayo tercih ediyorum.

0|0
    0|0
    • 3 tane kızla fotoğrafımı koydum geçen hafta kızlarsoruyor sistem bile mesaj attı site çöktü anasını satim birde fotoğrafımı çalıp saçlarım nasıl diye sormuş ergenin biri ondan koymuyorum bende hesabı hala açık kapatmamışlar.

• O soruyu gormedim neden öyle bişey dediler ki

0|0
    0|0
  • Hayır niye acb merakettim

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • ispatlasamda ispatlamasamda diyolardı :D

0|0
    0|0
  • Demişlerdi. Fakelik bi' yanım da yok 😁

0|0
    0|0
  • Evet dediler inanmadılar hahahahhçok komikti. d

0|0
    0|0
  • Hiç sormadım

0|0
    0|0
  • Bana da diyolar salla

0|0
    0|0
  • Demislerdi

0|0
    0|0
  • onları takan var sanki

0|0
    0|0
  • Şimdi ben seni çok merak ettim ama :(

0|0
    0|0
  • Benden biri foto istedi atmadım sonra sen erkeksın dedi haha sanki ben foto atmak zorunda mıyım ona erkeksem oyle dusunuyosan keyfin bilir konusma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Seni ilk defa gördüm aga fake degilsen bile Şu an olmadığını ogrendim tanımıyorum ama hayırlısi

0|1
    0|0
  • Yakışıklı olunca fakesin derler 😂

0|1
    0|0
  • sitenin en leri olsa heralde en egolu sen olurdun şimdiye kadar böylesini görmedim. madem seni burdakilerle karıştırmayalım madem burası senin dengin değil bir zahmet git o zaman dengin olan bir yere.

0|0
    0|0
    • Sen yaşça büyüdüklerinle hep böyle saygısızca mı konuşursun yoksa bu güne Özel mi aklını başına al öyle yorum yap

• Şimdi guru olman umrumda bile değil 500 kişi beğenip 2 kişi beğenmiyorsa sorun da etmem ve uzatma

• işte benim de senin yaşın fiziksel özelliklerin maaşın mesleğin arabanın markası umrumda değil fakat sen bunları gözüme sokma çabasındasın empati kurmuşsundur umarım. iyi günler

• Bana da dediler 😂

0|0
    0|0
  • Bana bu tiple kim fake der asdasd

0|0
    0|0
  • Olmadi

0|0
    0|0
  • aaa şu an ki senin fotoğrafın değil mi gerçekten

0|0
    0|0
  • Yok diyen olmadı. d kız olduğumu sananlar oldu ama ne alaka ise. d

0|0
    0|0
  • Çok diyen oldu :D

0|0
    0|0
  • Değilsin tamam knk

0|0
    0|0
  • "Ben fake değilim tamam mı" diye video çek

0|0
    0|0
  • görmedim ki seni hiç

0|0
    0|0
  • oldu mesaj kısmında oldu :D bende yok amcamın resmi diyorm

0|0
    0|0
  • Dediler

0|0
    0|0
  • Evet oldu ama bilenler yetiyor 😊

0|0
    0|0
  • maviler olmuş pembe
    pembeler olmuş mavi
    sen ne diyorsun gari
    daha da gari de gari 😂

0|0
    0|0
  • Niye baskasının fotosunu koyarlar ki?
    Millet onları gördükçe inanmıyor gercek olanlara

0|0
    0|0
  • Şimdi Egomu yapıyorsun :))

0|0
    0|0
    • Evet ego yapıyorum ne oldu?

• Kendine Güvensen zaten profil foton olur ne olursan ol kendinle mutlu ol başkasında arama mutlulugu ;)

• Sen ben gibi çektin de geldin belli ki soruyu tekrar oku öyle yorum yap paşam fazla bilmişlik iyi değildir sana abi tavsiyesi

Yükleniyor...