Arkadaşlar aktif olarak yazarlıkla ilgileniyorum. Sizce yazdıklarımın okunması için kitap çıkartmak dışında neler yapabilirim. ?

0|1
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kardo mesela sosyal medyada çok adını duyurmaya çalış. Tanındıkça ilgilileri de artar. Wattpad diye bir site var ben kullanmıyorum ama kullanıcısı çok. ya da blog aç.

0|1
    0|0
    • Wattpad nasıl br sitedir?

• Hesabınızın, yazdıklarınızın çalınma ihtimali varmış sanırsam ama gerekli önlemleri alırsanız bir sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum. Zaten tutarsa sizi savunanlar olacaktır mutlaka. İnceleyin isterseniz, ona göre kararınızı verirsiniz.

• Öncelikle bu tip şeylerde hırsızlık çok oluyor haklısınız. Ama mesela yazdıklarınızı noterde tescillediğiniz taktirde çalındığında ya da herhangi bir yerde izinsiz kullanıldığında doğrudan dava açma hakkına sahibiz. Genel olarak. Bir nevi patent gibi düşünelim Lakin her yazımı noterde tastik edemeyeceğime göre burada da sıkıntı oluşuyor. Ama bir araştırıyım.

• bir dergiyle falan anlasabilirsin yazilarini yayinlamalarini saglayabilirskn

0|0
    0|0
    • Hocam mesela nasıl dergiler örnekleyeblir misin. Bir dünya dergi var çünkü

• Teşekkür ederim. Sonsuz Teşekkürler. :)

• Rica ederim

• Yazar erkeklere bayilirim. seks hikayesi yazabilirmisin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...