Babamla çok pis kavga ettik napıcam?

Annemle babam ayrı. Daha önceden de küfürlü konuşmalarımız ve tartışmamız olmuştu. Ama o dönem psikolojik sorunlarım vardı öfkelenme gibi o yüzden onları bir süre sonra affetti. Bugün de kardeşlerim, ben ve babam arabadayız babam arabayı sürüyor, para mevzusu konuşurken tartışmaya başladık, -konu bizim hakkımız olan para olunca ben sinirleniyorum- sonra sesimi yükselttim, yüzüme baktı tehditkar bir şekilde ve adisyon yapma dedi ben de yediremedim sen kimsin lan bilmemne gibisinden kavga edeceğimizi anladım sert çıktım o da sağa çekti gel lan diye ben de indim aşağı üstüme doğru geldi kolundan tutup ittirdim vurmak istemedim oradaki insanlar falan geldi ayırdılar ama ben küfürü basıyorum ana bacı ( anasını da sevmem zaten ) bu arabaya bindi ben dışarda kaldım bağırıyorum o da bastı gitti. Sonuç olarak eve geldim. Annemle de aram kötü. Anlayacağınız boka sardı iş. Yalnız bu babam denen aşağılıık herif bana büyük ihtmal para vermeyecek uzun bir süre. Lise mezunuyum bu sene ygs lys ye giricem ve seneye üniversiteye gidicem. Üniversiteyi btireyim bir daha yüzüne bakmıycam hiç bir şekilde işim de olmaz. Yalnız önümde koca bir 4 sene var ve üniyi nasıl geçireceğimi düşünmeye başladım. Sonuç olarak bir kaç önemli sorum var: Sizce bu adam üniden mezun olana kadarki süreçte bana maddi açıdan destek verir mi? Vermezse nasıl geçimimi sağlayacağım? Bir de bu herifin kendi şirketi var patron kendisi ve güya varisi bendim. Zaten emekli olmayı düşünüyordu. Sizce ileride işyerini ondan devralma şansım hala var mı?

Güncellemeler:
Güncel.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İyi yerlere gelirsen evet

0|0
    0|0
    • İşletme veya psikoloji düşünüyorum. Eğer işyeri konusunda emin olursam işletmeye yönelicem. Ama o iş olmazsa işletme okuyup ortada kalırsam diye düşünüyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...