"Free the nipple" hakkında ne düşünüyosunuz?

"Free The Nipple is a film, an equality movement, and a mission to empower women across the world."

0|1
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Equality, is the thing that is correct. But, in our country, it will be dangerous.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Destekliyorum ama Türkiye hazır değil böyle şeylere maalesef.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• no ayem andırsıtend english

1|0
    0|0
    • Erkeklerin meme uçlarına normal bakılırken kadınlarınkini cinsel düşüncelerle bağdaştıranlara karşı bir hareket. Erkekler üstsüz gezebilirken kadınlar gezdiğinde 'çocuklar için sakıncalı', 'kaşar', 'aranıyor' gözüyle bakılmasına karşı çıkıyor. Seksist yaklaşıma bir darbe.

• destekliyorum kanka ataerkiyi yıkın parçalayın sd

• Kahrolsun sütyen ler memmelere özgürlük.
    (bu aralar biraz abazanlık var)

0|0
    0|0
    • Sırf meme görme uğruna mı destekliyosun?

• Aslında desteklediğime yönelik birşey söylemedim ama sırf meme görmek için böyle bir şeyi desteklemem :)

• ya kalbimiz dayanmazsa nolucak ☺
    hastane masraflarını karşılayacakmısınız 😊

0|0
    0|0
    • Sizin hakkımızda kurduğunuz fantezileriniz bizim hayatımızı kısıtlamamalı.

• sence şuanki giyiminiz kısıtlanmş bir hayat mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Asla katılmıyorum bu hareket mi desem organizasyon mu desem bu saçmalığa işte. Kadın erkek eşitliğine dikkat çekmeye çalışılmış hatta ünlü isimler de destek vermişti baya. Amaç güzel ama kadın vücudunun erkek vücudundan daha özel olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • sütyensiz mi gezicez yani 😕

0|0
    0|0
    • Rahat edildiği sürece neden olmasın?

• Kadınların kendi vücutları yüzünden rahatsız hissetmemelerini amaçlıyo bu hareket zaten :)

• ya tamam da, hani küçük olsa belki bir derece ama büyük bacım benimkiler😊
      sütyensiz bile cesaret edemem ki☺

Yükleniyor...