Arkadaşlar bu devirde?

Bu devirde ahlaklı efendi saygılı merhametli kız bulmak çok mu zor. Açık kapalı fark etmez.

Güncellemeler:
Güncelll
Güncel

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Zor.. Kaç kişi kendini savunduğu duyguları tam olarak yaşıyor ki? Sorsan herkes merhametli ama sokağa çıktıklarında temiz bakımlı hayvanları severler pis, hasta hayvanlara yaklaşmazlar bile... Kaçarlar onlardan ama asıl zararın kendileri olduklarının farkına varmazlar. Gittikçe duyarsız bir millet oluyoruz. Keşke paraya bu kadar önem verilmese, sevgi bu kadar küçük ve değersiz görülmese, keşke insanlar içlerinde bir kalp taşıdıklarının farkına varsa...

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Zor değil aslında burada çok fazla kötü örnek var sadece

0|0
    0|0
    • Ben dışarda da çok görüyorum artık kötüleri olarak o yüzden çok zorlaştı kapalisida dahil bende dindarim ama bazı kapalilar bile artık aşmış kendilerini

• zor.

0|0
    0|0
  • İmkansız :D

0|0
    0|0
  • Tabi zor. Herkes bir değişik mübarek.

0|0
    0|0
    • Açık kapalı fark etmiyo bu devirde kolayca hakiki manada kapalı olanlar disinda

• Erkek icinde geçerli

1|0
    0|0
  • Çok zor ben erkek olsam üzülürüm 😄

0|0
    0|0
  • Doğru yerde ararsan bulursun.

0|0
    0|0
    • Nerde arayim bir fikrin var mi?

• İlahiyat fakülteleri, cemaatler, yüksek puanlı fakültelerin öğrencileri, köy, kasaba gibi küçük yerleşim yerleri, görücü ususlu annenden yardım isteyebilirsin.

• kesinlikle zor , açık kapalı farketmiyor emin ol

0|0
    0|0
    • Aynen kapalı açıklar arasında bu devirde ayırt etmek pek zor ama hakiki manada kazananlar disinda

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...