Erkekler neden kadınların mesleğinin olmasına karşı?

Bu sitede çok gördüm yok kadınlar niye çalışıyor çalışmasın, hem günah vs. hatta.

"Sizin okumanız zaten baştan assağı hata. Okuma yazma öğrenince okul yasak olmalı size"" diyen bir erkek bile gördüm.

Bu erkekler bizden ne istiyor. 4 yıl okuyup kendi paramızı kazanmamıza bile laf ediyorlar. Bizden ne istiyorsunuz?

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• aldatılmakdan korkuyorlar , tuhaf yanı madem okumayın diyorsunuz, elinizi ya da kız kardeşinizi niye erkek doktora götürmüyorsunuz hamile ya da diğer sorunlarda?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öugüven eksikliginden. Kendilerini kral gibi hissettiklerini zannediyorlar bu sekilde. Kadin bana muhtac kalcak falan .. ego tatmini iste. Aman kadin calismasin aman kendi ayaklarinin üzerinde durmasini bilmesin, biz de istedigimiz zaman sevelim istedigimiz zaman dövelim.. öff yok öyle bir dünya! Calisin kizimm calisinn. Gösterin su erkeklere dünyanin kac bucak oldugunu. Bu tür düsünen erkeklerde zaten geri zihniyetli köyden kiz arayan göbekli erkeklerdir genelde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bütün erkekler böylesine çalışmanıza karşıymış gibi genelleme yapmak nasıl bir psikolojidir

Milyonlarca çalışan kadınlar , babasından eşinden abisinden habersiz mi çalışıyor yoksa

0|0
    0|0
  • yoo karşı değilim

0|0
    0|0
  • Sİzden bişey istemiyoruz..
    okumasına karşı değilim okusun bir meslek edinsin lakin para kazanıyorsam kadının yaratılış amacı gereği çalışmasına gerek yok.
    bir evi ve çocuğu evin hanımı derler toplar bence ben caiz olup olmadığını tartışmıyorum kadınların yaratılış amacı çalışmak değildir lakin koca hasta olur çalışma imkanı olmaz ise kadının bu görevi üstlenmesi uygun olandır o yüzden okumalı bir meslek sahibi olmalı ama çalışmasına o anlık gerek yoktur diye düşünüyorum saygılar.

0|0
    0|0
  • okuyan da 1500 liraya çalışıyo, okumayan da :D
    hatta milyonlar kazanan iş adamlarının tamamı okul bitirmemiş tipler :D

0|0
    0|0
    • Ben muhendisim aylik 4500 kazaniyorum gayette

• ben işe gitmeden 10 bin kaldırıyom, okul da bitirmedim. param da helal. napcaz?
      ne demişler işi bil işe gitme. okul sadece bir etiket bana göre.

• kadınlar çalışmaz dıye bır öngörüm yok , fakat maddı durumum musaıt olursa karımın çalışmasını ıstemem. özel bir sebebi de yok

0|0
    0|0
  • Neden karşı olsun ki?
    Kadın kendi kararlarını kendi verebilir. Çalışmak isteyen kadına, evde mi otur diyeceğiz? Ki ben, kadının da çalışmasından yanayım.

0|0
    0|0
  • garı gısmı çalışmaz. oturur evde beyini behler bebesini emzürür

0|0
    0|0
  • Herkes ayni degil

0|0
    0|0
  • Alakası yok.

0|0
    0|0
  • Okusunlar abi kendi hayatlarını kursunlar

0|0
    0|0
  • Yoo ben karsı değilim

0|0
    0|0
  • karsı mı hiç de degilim :D

0|0
    0|0
  • Ben degilim

0|0
    0|0
  • gerçekten var mı o tarz düşünen insanlar

0|0
    0|0
  • Git calis kim nedesin sana

0|0
    0|0
    • Calisiyorum zaten. Ama böyle cahillerin dusmanliklarindan sıkıldım

• Sana neki onlarin sozunden :) calisiyomussun iste :) :)

• issizlik artiyor ondan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kadının gücünü görmek hoşuna gitmiyo o geri kafalı aptal insanların.

0|0
    0|0
  • Aslında tam tersi

0|0
    0|0
    • emin misin. siteye göz ucuyla bak heryerde kadın dediğin evde otursun yemek yapsın neyine çalışmak yazıyor.

• Hepsi lafta öyle söylüyor. Evlenirken çalışan birini arıyorlar

• Kendilerine iş kalmıyor ondan 😂😂

0|0
    0|0
  • Benim sevgilim okumamdan yana bak sana ne soyluycem karsindqki eğer okuyosa seninde okumani ister ama okumamış bir yerde caliyosa senden daha iyi yerlere gelmni istemez

0|0
    0|0
  • Karşı olan erkek yobazdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...