Kafa dengi insanlar bulamiyorum, ne yapabilirim?

Arkadasim yok diyebilirim... zaten sevgilimde hic olmadi olmasinada hic gerek yok. Yasima gore epey olgunum sanirim bu yuzden yalnizligi tercih ediyorum. Bakiyorumda insanlarin cogu safligini kaybetmis kimisi soyle ki cogu erkeklerin ve bazi kizlarin derdi sevisme opusme olmus. Cogu kizlarda ilgi odagi olup dunyanin kendi etrafinda dondugunu zanneder olmus.

Artik sevmek istiyorum, sevmeye deger birisi var mı dusunuyorum... vardir mutlaka ama neden yollarimiz kesismez bilemiyorum. Artik bir dostum, arkadasim olsun istiyorum ama harbi dost ve arkadaslik yapabilecek insan varmidir dusunuyorum. Arkadas dediklerimin hepsi hayatimda gelip gecti. Vardir mutlaka oyle insanlar ama neden onumuze cikmazlar?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• kardesim okurken kendım yazdım sandım resmen ama bak var elbet ama işte karşımıza cıkmıyor ben sevgili aramıyorum zaten ama o dost kavramı o kadar etkili ki insanın hayatında keşke bende öyle birine sahip olabilsem ama yok cıkar dünyası olmuş ne acı herkes birbirinin açığını yakalamaya calısıyor rahat bile olamıyosun kimsenin yanında...

0|0
    0|0
    • oyle iste sonra yalnizliga birakiyorsun kendini... ya kendini buluyorsun ya da kayboluyorsun.

• ben bulacagim insallah kendimi kardes... kaybolmiyacagim Allah in izniyle, cunki dogruluk kaybolacaksa insanlik kaybolur.

• aynen kardesim inşallah bende o yolda ilerlemeye calsııyorum zorda olsa tamamen artık o noktada ilerlemeye calısacagım tek başıma yapmak istiyorum bunu bir süre böyle olmalı.

Kızlar Ne Diyor 6

• Aynen kardo. Ben de çok safım mesela. Herkes kandırıyor la. Benim canım yok sanki, üzülmüyorum.. En çok da ben üzülüyorum işte. Bu dünyada iyi olmayacaksın diyorlar. Denedim be. Olmuyor ama. Yoksa ben ister miyim herkes tarafından yüzüstü bırakılmayı?

0|0
    0|0
  • Belkide sabr etmek lazım Allah kalbine göre versin

0|0
    0|0
  • Sen cok konusuorsun yaa

0|0
    0|0
  • Benimde karsıma cıkmıyo ama beklemiyorumda cünkü beklersen hic gelmez

0|0
    0|0
    • Belki sen beklerken, beklemedigin vakitde gelir... olum gibi yani. Olum gelir. Ben o kisi gelmiyor diye o gelene dek kizlarla veya sahte arkadasliklarla vaktimi harciyacak degilim. Beklenecek kisi esinse her ne olursa olsun beklenir. Beklenecek kisi cikarci menfaatci bir arkadas degilse her turlu beklenilir. Sorun su ama nasil beklenilir?

• tesekkur ederim, insallah Allah hepimizin karsisina o hayirli kisiyi en hayirli zamanda cikarir.

• İnşallah hepimizin duası o zaten ☺️

• Hmm merak etme onunda zamani var sadece acele etme elbet cikacak bir gun karşina hmde en iyisi :D

0|0
    0|0
  • Doğru yerde ara ^^

0|0
    0|0
    • ya o dogru yerden uzaksak... etrafimiz yabancilarla doluysa. Ozaman nerde ariyacagiz.

• Ozaman sabr ^^ elbett seninde kısmetin çıkar bir gün.

Erkekler Ne Diyor 2

• Yalnızlıkta iyidir ya. Benimde sadece bir tane arkadaşım var ama 10 olsa bir arkadaşım etmez.

0|0
    0|0
    • Iyide bazen insana birisi gerekiyor. Bende zaten cok arkadasim olsun cevrem olsun istemiyorum. Ne cevreler gorduk bes para etmiyor, zaten sayi degil kalite onemli.

• Kardeş arkadaş istiyorsan burdayım. Sevgili istiyorsan elimden bir şey gelmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...