Sizce Bu Bir Laptop Mu?

Antik yunanlara ait bir heykel. Laptop oldugu düşünülüyor. Bence mucevher kutusu bile olabilir. Delikler usb girişlerine benziyo gibi. Sizce?Sizce Bu Bir Laptop Mu?

1|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• Tanrıların Arabaları'nı okumanızı tavsiye ederim o zaman.

1|0
    0|0
    • Nasıl yani. Neyi anlatıyo

• Peki teşekkürler :)

• Ne demek.

En İyi Kız Görüşü

• Delikler paint terk olmakla birlikte, benim şahsi düşüncem varlık içinde yokluğa düşüp geçmişi yaşadığımız ;) Yani gelecekten geçmişe döndük..

1|0
    0|0
    • Delikler heykel sonucta sonradan olusmustur. Laptop ne arar o zamanda ya :D hep gundem olusturmak icin

• Hatta yine bu antik caglarda pile benzer şarj aletine benzer testiler bulundu. Bişeyler oldu ve teknolojiyle ilgili bulgulari yok edildi. Tıptaki bilgilerimiz bile mısırlılardan kalma. Sadece teknoloji degil olay :)

• Kesinlikle...

Erkekler Ne Diyor 21

• Bunlara ilginiz olmaması şaşırmanızı açıklıyor. Dinen bakarsak helak edilen kavimler zaten biliniyor. Bu kavimlerin bazıları gerçekten ilerledikleri için şirk koşma noktasına geldiklerinden helak edilmiş. Nazi sembolüyle bağdaşan hindistan dolaylarında eski bir uygarlıktan bahsedilir. Bu uygarlığın atom bombasını bulduğu söylenir ve bu eski kayıtlı yazıtı da ABD nin ele geçirdiği söyleniyor. Tabi ki bu tarih 3000 yıl öncesine dayanıyor. Aynı şekilde Mısırlıların piramitlerinin de bu uygarlıkla bazı dirsek teması olduğu söylenir. Sonuç olarak o taşları üst üste koymak Şu an bile imkansız görünse de matematiksel olarak imkansız değildir. Ve o eski uygarlığın muazzam bir matematik, kimya ve fizik bilgisi olduğu söyleniyor.

Bunlar tabi ki şuanlık hala sır perdesinde kalan söylentiler. Ama daha da derinleştirebilirsiniz aramalarınızı. Fakat sonuçları bu görünen internette değil buzdağının görünmeyen kısmında erişebilirsiniz anca benden ancak bu kadar ipucu çıkar.

1|0
    0|0
  • Makyaj malzemesidir kesin kadınsa

1|0
    0|0
  • ''Ay Zeus yine arkadaşlık isteği yollamış abaza:S:S:S''

haşırt.

2|0
    0|0
  • bir kutu işte 😄

1|0
    0|0
    • Uzaylılar tarafindan antik yunanlara laptop verildigini savunan da var. Bana mucehver kutusu gibi geldi

• Saçmalık

• Laptop olabilir cunku nuh tufanindan once bilimin su anki bilimden ve teknolojiden 100 kat daha fazla oldugu soyleniyordu bir rivayete gore

1|0
    0|0
  • Hayır hayır bu bir UFO

1|0
    0|0
    • Abarttilar bence gündeme oturtmak icin.

• Mısırlıları anlamak zor

1|0
    0|0
  • lokum kutusu la o. cahil

1|0
    0|0
  • bence pi. çin biri zamanda yolculuk yaptı bu figürleri çizip geri döndü ve şu anda bize gö. tüyle gülüyor

1|0
    0|0
  • mekanizma olması lazım

1|0
    0|0
  • Hediye kutusu

1|0
    0|0
  • Bence bir 🍄😂
    ei erkek gorusunu okuyunca ilgimi çekti benimde 😄

1|0
    0|0
    • Mantar kafa anca mantar görür zaten 😏 her şey olabilir bilemedim

• Bu sefer degisik yaptim dene belki seversin deyince ben 😐🔫

• Haha aynen 😄😄

• O zaman da laptop mu vardı

1|0
    0|0
  • Neden olmasın. Bak kulaklık ve mikrofon girişleri de var. :D

1|0
    0|0
  • offf şu gizemli tarih burada da karşıma çıktı

1|0
    0|0
  • evet ordada kızlar soruyora bakıyormuş kesin bilgi

1|0
    0|0
  • Kadının tavırları makyaj sonrası kendini aynada kontrol ediyor gibi

1|0
    0|0
  • Tablet 😂

1|0
    0|0
  • Altadan kocasının ölüm fermanı olabıir :D

1|0
    0|0
  • macbook air

1|0
    0|0
  • takı konulan bir kutu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Laptop cam tutar gibi tutulmaz ki. Kavraması lazım. Haydi o dönemde vardı diyelim ben olsam çocuğun eline vermem. Kadın da kırılgan bir şey tutuyormuş gibi tutmuş zaten😃

1|0
    0|0
  • Bence bizim şu an yaşadığımız her şey önceden de vardı ama ben bu düşünceyi pek fazla açıklayamıyorum :D

1|0
    0|0
    • Ben anlayabiliyorum seni :D

• Bence de :(

• Giriş yerleri var bende direk bakınca laptop görüyorum...

1|0
    0|0
    • Bilemiyoruz eskileri malesef :) neden olmasın. Ama sıradan bir kutu da olabilir

• o zaman laptop mu vardı?

1|0
    0|0
    • Uzaylılar götürmus diyen bile var :D ya da o zaman vardi sonra yok oldu diye dusunen var her sey uydurmuslar yani. Alt tarafi bir kutu sonucta

• adamlar görmüş geçirmiş ondan öyle diyolar :D

• :) :)

• O zamanda ne usb si ne laptop u. takı kutusu o

1|0
    0|0
  • Hayır değil bence.

1|0
    0|0
  • Usb ve jak giris yeri de var sanırim dikkatli bak :))

1|0
    0|0
    • Evet o yuzden laptop benzetmesi yapildi zaten :D

Yükleniyor...