Taş devrinde yaşasaydınız boş vaktinizde ne yapardınız?

Bolca boş vakit olacak ama yapacak aktiviteler sınırlı olacak. Mesela AVM gezemeyeceksiniz. Hadi bakalım neler keşfedeceksiniz?
Taş devrinde yaşasaydınız boş vaktinizde ne yapardınız?

Güncellemeler:

1|0
18|18

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• hakketen yapacak bişey yok o zamanki insanlar taşı taşa vurarak geçirmiş hayatını

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• alet edevat yapardık, tarım yapardık, ev yapmaya çalışırdık götümüz donmasın diye... malum taş devri çünkü... yırtıcılardan korunmaya falan çalışırdık avlanırdık falan... bide bol bol sevişirdik heralde :D insanoğlunun en hayvani oldğu çağlar sonuçta... oturup bacak bacak üstüne atıp evrenin gizemlerini düşünecek hali yok :D

0|1
    0|0
  • Ava çıkardım. 😄😄

1|1
    0|0
  • Ateş bulunduktan sonra yasasaydim yemek yapardım bol bol.. ya da uyurdum gezerdim illa avm ye gerek yok:)

0|1
    0|0
  • Ahahah çok iyiymis bu yaratıcı fikirler taş devri zamanında olsak ve sıkıntıdan patlasak eminim o zaman gelirdi. 😂😂

0|1
    0|0
  • O zaman zaten meyve sebze marketten gelmeyecegi icin temel ihtiyaclarim icin ugrasiyor olurdum bos vakit olacagini sanmiyorum. Sulama olsun hayvancilik olsun.

0|1
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=0d8mRInRCv4
    zaman makinesi yapardım :)

0|1
    0|0
  • Olum kalim savasi vericegimiz icin.. Zaten eriskin oldugumu hissettigimde ciftlesmis olucam bebelerimi doyurmaya calisirdim :D

0|1
    0|0
  • Taşları yontardım ; heykelcikler yapardım.
    İlk sanatçı olarak adımı altın harflerle tarihe kazırdım :D

0|1
    0|0
  • Trekking yapardım

0|1
    0|0
  • değişik meyve bitki ot ağaç onları keşfederdim avlanmak için uğraşırdım sürekli malum gidip 2 dkka da kasaptan alamıycaz uzun sürecek dere göl atardım kendimi içine yüzmeye çalışırdım herlade öyle böyle geçerdi bunları öğrenene kadar :)

0|1
    0|0
  • Ay cok guzel bir soru 😊 Sanirim bol bol uyurdum ama karnimi neyle doyururdum orasi mechul 😂😂

0|1
    0|0
  • Aklıma taş devri çizgi film geldi ben çok severdim onları

0|1
    0|0
  • Uyurdum.

0|1
    0|0
  • Uyurdum 🙇

0|1
    0|0
  • hmmmm ne keşfederdim YÜRÜYEN UÇAĞ keşfederdim :D :D :D

0|1
    0|0
  • Fake olmak nasıl bı duygu? :D Instagramda Dr. Mike denen şahsın fotosunu çalmışsın :D

0|0
    0|0
    • ünlü fotosu kullanmak çalmak değil anlam karmaşası var

• zaten bariz açık neyin itirafı?

• bencede belli ;)

• Günümüz kızları o taşların arasında neler neler yaparlardı senin haberin yok😀

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• taş ocagı acardım ıyı para getırır cunku taş devrı adı ustunde her yere taş lazım ışlerı yetıştıremezdım ordan bırı bagırır rıfkı abı bana yolllayacagın taşlar gelmedı abı yollla artık bende paranın yarısı nerde odemedın dıye soylerdım o da abı elım sıkışık napalım sen 2000 kılo barı kesmetaş yollla olay bu şekılde surup gıderdı

0|1
    0|0
  • Kehribar Fosilleri Arardım. :)

0|1
    0|0
  • Kitap varsa okurdum.

0|1
    0|0
  • bowling oynamaya giderim bol bol

0|1
    0|0
  • Duvarlara yazı yazardım : Başımıza yeni yeni icatlar çıkarmayın diye 😃

0|1
    0|0
  • Avlanırdım kanka her taraf et dolu.

0|1
    0|0
  • Ben zaten taş devrinde yaşıyor gibiyim pek birşey farektmez benim için

0|1
    0|0
  • O zmn daha çok iş varmış abi. şimdi herşey hazır ooooh

0|1
    0|0
  • Taştan kale yapardım yıkardım yapardım yıkardım yapardım

0|1
    0|0
  • labirent gibi mağaralara girer kaybolma korkusuyla ilerlerdim. tam benim gibi macerapereste ait bişey olurdu.

0|1
    0|0
  • Hemen siyaseti oluşturur kendimi milletvekili yapardım. Ohh deyme keyfime :))

0|1
    0|0
  • Taşları keserdim.. incee

0|1
    0|0
  • Eski Taş mı, yontma taş mı, cilalı taş mı? :D :D çok farklı dönemler.

0|1
    0|0
  • Taşlari bir birine sürer ateş yakmaya çalışırdım

0|1
    0|0
  • Kulube veya ev gibi birşey yapmaya başlardım çünkü en çok eve ihtiyacım olurdu

0|1
    0|0
  • mala vururduk

0|0
    0|0
  • Bol bol hayvan keser yerdim ya

1|1
    0|0
Yükleniyor...