Böyle bir abazalik olamaz ne hale geldiniz?

Türk erkekleri neden bu kadar abaza sapik yemin ediyorum illallah ettim... Bide lütfen iğrenç sapiklar profilimde kendi çizdiğim animeyi görüp opusmeyi seviyorsun demek yazmayın artık tahammül sınırlarımı aşıyorsunuz!!!

0|1
1|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben alanyada yasiyorum. Emin ol en iyi turistik yerde yasayan bilir yazin ne bicim sapiklasiyorlar

1|1
    0|0
    • Bitmediler bir

• Aynen ya bide bazı kişiler savunuyor abazaları yorumlara baksana deli ettiler beni

• Belli degilmi onlarda abazadir

Erkekler Ne Diyor 14

• Barbar Türkler bu kadar ilgi gösterirsafımız abazaya çıkar. ruslarda rus erkekliğin ilgisizliğinden Türkiye ye kaçıyolar. Ama sınırını açanların kayalarından sallandırcan o başka bir konu

1|0
    0|0
    • Ben sınırını aşanları söylüyorum. Ayrıca türk erkekleri ilgi görmüyor diye hepsini ben mi seviyim

• Tamam apla bişi demedim ne bağrıyon

• ben naptım la

1|0
    0|0
  • Profilini gizle ya da sadece takip ettiklerim mesaj atabilir yap o zmn mesaj atamazlar

1|0
    0|0
  • Valla bende bıktım bu sapiklardan

0|0
    0|0
  • olan da var olmayanda

0|0
    0|0
  • Tipine baktımda sana bile bukadar abaza geliyosa gercekten bu insanlar yoklukta

0|0
    0|0
  • Boşluk duygusundan dolayı böyle abazalar oluyolar. Yoksa kimse bu kadar cinsel azgınlık yaşayamaz.

0|0
    0|0
  • Profilini gizleyebilirsin böylece sadece takip etriklerin mesaj atar.☺

0|0
    0|0
    • Kimseyi takip etmiyorum ama etmekte istemiyorum böylelikle kimse mesaj atamaz ve kurunun yanında yaşta yanar

• Mesajlaştigin kisilerle takipleşebilirsin bu çok sorun yaratmaz bence

• Sanaldan ne beklersin bacım.

0|0
    0|0
  • 😂😂

0|0
    0|0
  • sana düştülerse durum vahim

0|0
    0|0
  • Koyma sende :D

0|0
    0|0
  • Neden biliyon mu türk kızları hava atmaktan tepeden bakmaktan erkeklerle yaşamıyorlar bir şeyler yabancı ülkelerde 3 öğün yiyiş var bizim kızlarda ay uy ay uy az bile alıp kaçırıp taciz etcen

1|0
    0|0
    • Saçma yorum için saol olmasa da olurdu

• Yaşın ufak diye bazı şeylere kafanın ermediğini sanıp seni ayartmaya tavlamaya çalışıyorlar ama senin kafan herşeye eriyordur

• Evet aptal yerine koyulmak hiç iyi birşey degil

• Milletimizin çoğu cinsellikle yoğrulmuş ne dersen boş

0|0
    0|0
    • Bana sana bile yorum yapan varsa yokluktayiz diyen kişiliğe ne demeli acaba böyle sınıflandırmalar yapıyorlar bu tip insanlar tiksiniyorum kendimi güzel veya çirkin görmem önemli değilde çok rahatsız ediliyorum ve biktim artık bide yüzsüz gibi sana bile yazıyorlarsa diyip kendi cinsi savunan midesiz çok doldum kusura bakma

• yok ne kusuru bu senin kusurun değil insanlarımız böyle işte

• Teşekkür yorumun için ☺

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...