Erkeklerin bacak ayirmasi?

Neden bacak ayirarak oturuyolar yani benim oyle oturmalari hosuma gidiyo gozlerini kisarak bakinca cok hos oluyo 😂 Ama neden bacak acarak oturuyorlar 🙌🙌

0|2
1367

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü orada bir yarık bir delik yok kocaman 2 yaverli 1 paşa var rahat etmesin lazım paşa keyfini bozmamak lazım anlatabiliyormuyum
    yeter artık bu sorunuz 12512612 oldu ya

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eskiden şalvar kullanılıyormuş kısırlık diye bir leyyokmuş tüm üreme organları dar pantolon içinde oldugu için sanırım öyle oturuyorlar

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 66

• Bacaklar hormonsal olarak bayandan fazla kaslı oluyor birbirine yakın durması rahat olmuyor ve ayni zamanda malum bölge rahatsız ediyor aslında bilinçli olarak dur söyle bacaklarımi açıp oturayım diye birşey yapmıyorum ama bu soruyu okuyunca farkettim ki evde bile öyle oturuyormuşum :)

1|0
    0|0
  • Sizin tahrik ya da rahatsiz olmaniz umrumuzda degil. Sıkışıp rahatsız etmesin diye aciyoruz. Ozellikle benim gibi buyuk testisleri olan insanlar

0|0
    0|0
  • alakası yok benim kapalı yatarken de aynı şekilde dizlerime kadar birleşik kapalı dizlerimden aşağısı 2 yana açık uyuyorum nedense ama :D normalde yürürken bile kapalı

0|0
    0|0
  • Bacak açması aslında rahatlık ancak toplu taşıma araçlarında açtıklarında onları parayla kendini satanları gibi ilan ediyorum vede vereceksin ağzına sakız..

0|0
    0|0
  • Ben mesela, olabildiğince kapatmaya çalışırım. Sağımdaki, solumdaki rahatsız olmasın diye ama o kadar kolay değil. Arası dolu, malum.

0|0
    0|0
  • Arada organ olduğu için

0|0
    0|0
  • erkekler kapladığı alan kadar özgüven duyarlar. rahat kişiliklerini dışarı bu şekilde vururlar. kendine güvenin bir göstergesidir.

0|0
    0|0
  • İki bacak arasında bir uzuv taşıyoruz ilerde çocuğumuzun olması ihtimalini sıfıra indirmemek için ona iyi bakıyoruz

0|0
    0|0
  • Rahat oluyo

0|0
    0|0
  • yiğidin malı meydanda olur

0|0
    0|0
  • Rahatlık kanımızda var

0|0
    0|0
  • Normalde ayrık oturulur ama bazıları gerçekten abartıyorlar

1|0
    0|0
  • Siz niye bacak bakack ustune atiyosunuz?
    Arası terliyo :)

0|0
    0|0
  • Sen sor diye

1|0
    0|0
  • kız gibi bacak kapatıp otursam kısır olurum arada iki tane armutum var birde kocaman patlıcan var mecburen açık kalıyor

0|0
    0|0
  • öncelikle aşırı açan bencil ve terbiye almamış hemcinslerim çok ama dizlerim birbirine değerek oturamam. ya bacak kaslarım ağrır sürekli öyle tutmaya çalışmaktan ya da başka bir organıma zarar veririm. bacak arasındaki baskı aşırı fazla çünkü

0|0
    0|0
  • Genellikle kot pantolon giymekten mütevellit cinsel organlarımızın sıkışmaması için bacak açarak oturuyoruz. Yani rahat etmek için.
    Yinede bazı yer ve durumlarda dikkat etmek lazım. Babamızın bostanında yayılıyor gibi her yerde yayılamayız

0|0
    0|0
  • siz ortada bişi taşımıyonuz ohhh rahat rahat kapat :)

0|0
    0|0
  • ortasına bişey koymuşlar onların kapatamıyorlar

0|0
    0|0
  • Rahat diye. d

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    46

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben rahatsız olanlardanım metroda ozellikle çok yerkaplıyorlar rahatsız edici derecede dağınık oturanlardan bahsediyorum

0|0
    0|0
  • Hiç hoş değil? Neresi hoş. Hele toplu taşıma da çok rahatsız edici.

0|0
    0|0
  • Dikkat çekmeye çalışıyorlar

0|0
    0|0
  • Hayır bilmesek bir penis iki testis ortamala ne kadar alan kaplar inanacağım bu sebeple bacakları edirneden karsa açık. Bildiğin gorgusuzluk. Beyler omuz hizanızı aşmadan istediğiniz kadar açın.

0|0
    0|0
  • baska yeri bilmem de toplu tasima araclarında yapıyor ayılar

0|0
    0|0
  • Off 👅👅

0|0
    0|0
  • Çünkü çükleri rahatsız oluyor jakskd

0|0
    0|0
  • Karşında kızlar varsa azdırmak için işte o bölgesini öne çıkarıyolar bence sjxjxkckdkc

0|0
    0|0
  • Sıkışıyor

0|0
    0|0
  • Yapışık oturunca tuhaf oluyo ama arabalarda falan rahatsız oluborum topluçoturun beyler öyle ortamlarda

0|0
    0|0
  • Cinselliğine güvenen erkekler öyle oturur

0|0
    0|0
  • Seninde aranda birşey olsa ister istemez aralarsin bacağını :)
    Bunu anlayamıyor musun, bitistirip oturamazlar kizlar gibi :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...