#Cam Eviniz Olsun İster miydiniz?

#Cam Eviniz Olsun İster miydiniz?

Kazakistan’ın Almatı Şehrindeki Bir Ormana İnşa Edilen Dört Katlı Evin Duvarları Sanıldığı Gibi Betondan Değil Camdan Yapılmış.

İçinde Kocaman Çam Ağacı Bulunan Evin Arkasında; 22 Yaşındaki Mimar Aibek ALMASOV Var.

Genç Mimar, “Müşterim, Hareketli Şehir Yaşamından Uzakta İki Kişilik Bir Ev İstemişti.

Gerektiğinde Arkadaşlarıyla Oturup, Rahat Bir Zaman Geçirebileceği ve Felsefi Akımlar Üzerine Kafa Yorabileceği Bir Yerdi Hayalindeki.” Diyerek Anlatıyor Projesinin Başlangıç Noktasını.

240 Bin Euro’ya Mal Olan Projesi O Kadar Çok Beğenilmiş ki Birçok Kişi Evin Aynısını Yapması İçin Talepte Bulunmuş.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @Sonra_danGurme @UntilTheGrave

@adıyook @AsetonAşkına @Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @blackcurse @Kızılcıkk @minik_şirine @omubenmi @pizzaşığı @RenkliRuya

• Evet İsterdim.
    61% (20)50% (6)58% (26)Oy Ver
  • Hayır İstemem.
    30% (10)33% (4)31% (14)Oy Ver
  • Şöyle ki:
    9% (3)17% (2)11% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
18|7

En İyi Kız Görüşü

• Cam evden ziyade evimin tavanın cam bir kubbe olması isterdim.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tuvalet banyo nerede... Göremedim de 😐👀

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Her şey ortada olmaz öyle

0|1
    0|0
  • Istemem ıssız bir yerde bile olsa evim mahremimdir ayrıca akşam saatlerinden sonra dışarıyı görmek ürkütür beni

0|1
    0|0
  • Istemem

0|1
    0|0
  • Böyle bir yerde yaşasam neden olmasın yazlık ev niyetine ama cam ev mahramiyet açısından uygun değil diye düşünüyorum :)

0|1
    0|0
  • Ben almayayım, mahremiyet denen birşey var :)

0|1
    0|0
  • İsterdim ben de Cuma akşamı kütüphaneden dışarı bakarken, yağmurlu puslu bir günde bunu hayal ediyordum :) çok güzel olur fakat ağacı biraz düşünmeliyim :D

0|0
    0|0
  • Yani dekorotif olarak ve görüntü olarak çok hoş ama bir deprem vs. olsa yani bir ömürlük ev değil yaşamak için uygun değil ama çok hoş görünüyor

0|0
    0|0
  • Güvenli olsa iyi de

0|0
    0|0
  • Nerde kaldı özel hayat😳 İstemezdim

0|0
    0|0
  • İstemem. Her hareketinin dışarıdan görünüyo olması ve bunu birisinin izlediği ihtimali huzursuz eder beni. Ev nedir? İnsanın kendini rahat hisettiği, dışarıdaki curcunadan uzak, kapalı duvarlar ardında senin dünyandır. Böyle şartlar altında bu dediklerim pek de mümkün değil😄

0|0
    0|0
  • Küçükken çok istiyordum. 😂😂 ama şimdi istemem. Rahat olamam ki ben.

0|0
    0|0
  • Hayır İstemem.

0|0
    0|0
  • Yazligim böyle olabilir. manzara seyrederim ne güzel

0|0
    0|0
  • Evet isterdim. Bunu daha önce Tumblr da görmüştüm.

0|0
    0|0
  • istemem

0|0
    0|0
  • Kendi evimi çizdim yapıcam daha güzeli olamaz

0|0
    0|0
  • ormandaysa olur ama diğer şekil olmaz mahremiyet diye bişey var utanırım sjsjsj

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu ülkede olacak iş değil ne yazık ki..

0|1
    0|0
  • Evet isterdim ama dışarıdan içerisi görünmeyecek. Birde bu durum Kur'an-ı Kerim'de var sanırım. Cennet anlatılırken böyle saydam bir şekilde, dışarısı görünen ve altından ırmak akan evler olduğunu duymuştum.

0|1
    0|0
  • Bizi neden etiketlemedin hatunumla kırıldık sanna @Srmsklskdmısklsk 😂

0|1
    0|0
  • nerde giyincez

0|1
    0|0
  • Hocam buna perde falan problem hic gerek yok

0|0
    0|0
  • Yalnız olsam evet ama kadınım la olmaz cam ev mahremiyet kalmaz