Gelinlikle girilen evden neden kefenle çıkılmak zorunda?

Böyle demiş büyükler. Boşanmak ve yeni bir hayat kurmak toplumumuzda nedense pek de evlenmek kadar normal görülmüyor.

Mutsuzluk veren bir ilişkiye katlanmak zorunda mıyız? O gelinliği giyince insan olduğumuzu unutmamız ve görünmez parmaklıklar ardında bize biçilen rolü oynamamız mı gerekiyor?

Gelinlikle girilen evden neden kefenle çıkılmak zorunda?

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• takma öyle diyenleri. 2 kişi mutlu olamıyorlarsa boşanırlar. Eskiler yanlış düşünüyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Saçma bir söz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Yok artık öyle birşey zaten Türk kültürüne ait bir söz de değil

1|0
    0|0
  • Kadına şiddet gösteren bir erkek hadım edilmelidir.

1|0
    0|0
  • Bu sözden bunu mu çıkardınız bunu kastetmiyor ki her zaman mutlu olmaya çalışmayı paylaşmayı sevmeyi askı ve mutluluğun bir ömur sürmesi gerektiğinden bahsediyor...

0|0
    0|0
    • ''Her zaman mutlu olmaya çalışmak''
      İşte bende bundan sözediyorum. Mutsuz isek neden mutlu olmaya çalışmak zorundayız? Mutsuzluk veren şeyleri bir tekme ile uzaklaştırmak onlara ömür boyu katlanmaktan daha sağlıklı değil midir?
      Bence sen çok yanlış anlamışsın ;)

• yeni soru hakkım gelene kadar böyleyim :D

• Tamam hadi bakalım :D

• E boşanmakta oyuncak oldu , çözüm bulmak yerine sorunlardan kaçış var hep. Şimdi saymakla bitmez tabi ama sorunu tek gelin olanlara yüklemiyorum , evliliği oyuncak ediyorlar.

0|0
    0|0
  • kızın bıyıkları benimkinden gür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yok Oyle bisey be

1|0
    0|0
  • Hayır canım o gelinliği giymeden önce doğru kararı verdiğine ve doğru kişiye seçtiğine emin olman gerekiyor.

0|0
    0|0
    • Emin olamazsın ki insanlar değişebilir ya da gerçek yüzünü bir süre sonra gösterir.

• Elbette böyle bir durumda çıkar yol bulunamıyor ise bitmesi daha doğrudur.

• Teşekkürler.

• Çok saçma bir söz , elbette böyle birşey yok.
    Boşanmak artık çok olağan bir durum.

0|0
    0|0
    • Olağan gibi düşünülse de boşanmaya karar veren tarafı bu sözlerle caydırmaya çalışan çok akraba arkadaş var.

• Boşanacak kişi etrafı dinlememeli.

• Bence de, hele ki büyükleri hiç.

Yükleniyor...