Napicam nolur yardim edin?

Bu okula çok isteyerek geldim ama hiç mutlu değilim çok hata yaptim her gün ağliyorum bu hesabı açtım sadece bunları yazıp sizden yardım alip hesabimi silmeyi düşünüyorum. Okula başladığımda sınıfımdan biriyle sevgili oldum sonra hiç anlaşamadik bnde ayrıldım çünkü beni hep üzüyodu ve kendisi çok egoist biriydi çok gururludu.. Ben ayrıldığım için benim adimi çıkarmaya calisti sürekli benim hakkımda ileri geri konuştu, hatta beni aramıştı arkadaşıma demişki iyiki telefonu açmamış onunla barışıcaktım sonra kandırıp siktiri cekicektim demis yani iyiki barışmamış demiş... Daha sonra ben o çocukla çıkarken beni seven birisi vardi benim için içmeye gitmiş ağlamış falan bende ona inandim ve konusmaya basladim sonra bunun icinde benim hakkımda dedikodular ettiler sınıfımda o çocuğu seven biri vardı sırf o çocuk beni seviyo diye ve ben konuştum diye bana sinir oldu dedikodumu yaptilar sinifta bir kaç kişi haric hiç arkadaşım yok herkes benden nefret ediyo.. Okulumu değiştirmek istiyorum ama bir yandan da bu okul geleceğim için iyi diyorum napicam nolur bana yardim edin?

0|0
146

En İyi Kız Görüşü

• Bir zamanlar bunu bende yaşamıştım. Yalnız kaldım yanımda kimsecikler yoktu. Tek çare kendine göre müzik dinleyip ağlamak gibi geliyor. Hiç bir şey yapamayacakmışsın gibi duruyor. Ve en kötüsü sanki bunlar başka okula gidince düzelecekmiş gibi gelir. Artık dik durmalısın. Sana kimsenin laf söz etmesine izin verme. Buna cesareti olmasın kimsenin. Ha eğer olanlar olursa ve kavga etmek isterlerse - ki mutlaka isterler - onları boşver. Gerçek diyorum aslında bu çok kolay bir şeymiş. Yaşadıklarını her gün not et. Her gün bir öncekinden daha mutlu olduğunu göreceksin. Ve seninle dertleşebilecek birini bul. Ama asla hikayeni başkasına anlatmayacak birini. İçinde yaşananları kendisinin sırrı gibi sağlayacak birini.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...