Napicam nolur yardim edin?

Bu okula çok isteyerek geldim ama hiç mutlu değilim çok hata yaptim her gün ağliyorum bu hesabı açtım sadece bunları yazıp sizden yardım alip hesabimi silmeyi düşünüyorum. Okula başladığımda sınıfımdan biriyle sevgili oldum sonra hiç anlaşamadik bnde ayrıldım çünkü beni hep üzüyodu ve kendisi çok egoist biriydi çok gururludu.. Ben ayrıldığım için benim adimi çıkarmaya calisti sürekli benim hakkımda ileri geri konuştu, hatta beni aramıştı arkadaşıma demişki iyiki telefonu açmamış onunla barışıcaktım sonra kandırıp siktiri cekicektim demis yani iyiki barışmamış demiş... Daha sonra ben o çocukla çıkarken beni seven birisi vardi benim için içmeye gitmiş ağlamış falan bende ona inandim ve konusmaya basladim sonra bunun icinde benim hakkımda dedikodular ettiler sınıfımda o çocuğu seven biri vardı sırf o çocuk beni seviyo diye ve ben konuştum diye bana sinir oldu dedikodumu yaptilar sinifta bir kaç kişi haric hiç arkadaşım yok herkes benden nefret ediyo.. Okulumu değiştirmek istiyorum ama bir yandan da bu okul geleceğim için iyi diyorum napicam nolur bana yardim edin?

0|0
14|6

En İyi Erkek Görüşü

• yapacağı tek bir şey var durumu ailene açmak ve ailenle birlikte hareket etmek ailen o sorunu çözer emin ol o çocukta muhtemelen okuldan atılır eğer sen başarılı bir öğrenci isen

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir zamanlar bunu bende yaşamıştım. Yalnız kaldım yanımda kimsecikler yoktu. Tek çare kendine göre müzik dinleyip ağlamak gibi geliyor. Hiç bir şey yapamayacakmışsın gibi duruyor. Ve en kötüsü sanki bunlar başka okula gidince düzelecekmiş gibi gelir. Artık dik durmalısın. Sana kimsenin laf söz etmesine izin verme. Buna cesareti olmasın kimsenin. Ha eğer olanlar olursa ve kavga etmek isterlerse - ki mutlaka isterler - onları boşver. Gerçek diyorum aslında bu çok kolay bir şeymiş. Yaşadıklarını her gün not et. Her gün bir öncekinden daha mutlu olduğunu göreceksin. Ve seninle dertleşebilecek birini bul. Ama asla hikayeni başkasına anlatmayacak birini. İçinde yaşananları kendisinin sırrı gibi sağlayacak birini.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kimseyi kafana takma. Okulunu bitirip mezun olmaya bak.
    Ağzı olan konuşur, genelde de boş konuşur.
    "Yav he he..." deyip geç, kimseyle muhatap olma, derslerine odaklan.

0|0
    0|0
  • sevgiliymis arkadasmis hic düsünme hangi okul gelecegine önem tasiorsa oraya kayit ol okuldaki arkadaslar gecicidir ama gelecegin senin elinde

0|0
    0|0
  • Bir çok ergence muhabbetler yapıyorsunuz Olgunlaşın saçma saçma konular bunlar cocukla muhabbeti kes kimse ile ilgilenme okuluna git gel

0|0
    0|0
    • kimseye bişey söylemiyorum çocuğun yüzüne bile bakmiyorum ama insanlar durduk yere çocuğa gidip benim söylemediğim şeyleri söylemişim gibi saçma sapan şeyler yapiyolar. cocuk bana bir sürü küfür etti sen nasil benim hakkimda böyle dersin dedi adın okulda orospuya cikti dedi ben öyle denilcek birşey yapmadim ya bir insan neden durduk yere bunu yapar biz ayrılalı kaç ay olmuş çok ağliyorum keşke çıkmasaydım diyorum

• Saçmalama lütfen sen kendini biliyor musun gerisi ilgilendirmesin seni herkes konuşur çekememezlik falan da var sanırım ama sen sallama onları üzüme sıkma canını kimse senin canından önemli değildir.

• Sakın kimseye boyun eğme. Güçlü ol arkadaşım. Hepsinin...

0|0
    0|0
    • güçlü olamıyorum eskiden böyle değildim haksızlığa geldiğimde bağırır çağırırdım şimdi suçluymuş gibi ağliyorum çünkü nasıl diyorum insanlar bunu bana nasıl söyler diyorum inan okul hayatimi mahvettiler okumayı çok istiyorum ama bu insanlar beni okulumdan soğuttu bu okul geleceğim için çok iyi ama mutlu değilim 3 sene burda durabilcemmi bilmiyorum tek umudum 2. dönem 2 gün sonra okul açiliyor sadece derslerime çalişicam kimseyle muhatap olmicam umudum var diyorum ama yinede hiçbişey yapmasamda beni buluyolar

• Kimseyi takma ya hepsinin canı cehenneme. 1-2 sağlam arkadaşın olsun gerisinin allah belasını versin. Ağlama sakın tamam mı. Ağlasan bile asla onlara belli etme. O kişi senin adını çıkartarak ne kadar karaktersiz biri olduğunu gösteriyor. Eğer bir tartışma olursa çok ağır, gurur kırıcı laflar et. Sende erkekmisin ben senin adamlığını tüküreyim yazıklar olsun gibisinden. Güçlü ol arkadaş..

• Adın ne acaba merak ettim?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ya saçmalama insanlar için geleceginlemi oynucaksın. Bak bunların hepsi geçecek zaman cok cabuk geciyor. Anlamıcaksın bile. Bunların hepsini unutacaksın. Görüceksin. Kaçıncı sınıfsın sen? Ben yemin ediyorum geçen seneden hiç bisey hatırlamıyorum. Ben de kötü günler geçirdim ama unutmak acayip kolay oldu. Notların önemli olan. Senin hayatına onlar yön vericek. Kulağını kapa sabret ve çalış :)

0|0
    0|0
  • Okuldaki amacınız ne

0|1
    0|0
  • Üniversitedeysen değiştirebilirsin ama lisedeysen değiştirme derim

0|0
    0|0
  • Seni zor duruma düşürenleri topla bağla en çok acı çekeceği yerleri tekmele

0|0
    0|0
  • Bence isteğin bölümü okumak daha iyi
    Düşünsene sevmediğin işi yaptığını

0|0
    0|0
    • Evet geleceğim için çok iyi ama senelerce nasıl geçicek böyle aynı kişilerle belki diyorum zaman geçer insnalar unutur benimle uğraşmayı bırakır diyorum ama olmuyo, bu konuda suçluydum birinin arkasindan konusmak yanlis evet ama güvenerek söylemiştim o an çok üzgündüm ve yapabildigim tek sey ozur dilemek oldu özür dilediğim için bile beni ezik durumuna düşürdüler.. Sonra siniftaki eski sevgilim durduk yere bana mesaj attı birisi ona whatsapptan bir sürü şey söylemiş benim söylemediğim şeyleri söylemişim gibi yapmış iftira atmışlar çok ağladım Allaha dua ettim ağladım yapmadim dedim bana inanmadilar sadece küfür ettiler, sirf 2 kisiyle ciktim diye bana adin orospuya cikti dediler ama ben bacım denilcek birşey yapmadım çok üzülüyorum bu okulda mutlu değilim insanlar beni sevmiyo ben hiçbirşey yapmasam bile benden nefret ediyolar ben sessiz sakin olduğum için daha çok üstüme geliyolar

• Değiştir canım
      Böyle olan sana oluyo
      Kafaya takma da diyemeyiz ister istemez takılır
      Yazık o insanlar!!!

• Değiştir canım
      Böyle olan sana oluyo
      Kafaya takma da diyemeyiz ister istemez takılır
      Yazık o insanlarra!!!
      Değiştir ya bunlarla uğraşacağına
      Deli ederler onlar seni

• Okul değiştir bence.

0|0
    0|0
  • Nasıl olaylar bunlar

0|0
    0|0
  • Hangi okul

0|0
    0|0
  • Yanlis anlamazsan okulfa surekli teklif alan biri misin? Donem basindan beri kac tanidma teklifi aldin?

0|0
    0|0
  • Bence aynı kalitede bir okula nakil isteyebilirsin çünkü onları hergün göreceksin veister istemğz moralin düşecek bende okul değişmek istiyorum ama arkadaşlarımı seviyorum ve gideceğim okulda dışlarlar diye korkuyorum

0|0
    0|0
  • Kimseye kulak asmaaa. İnsanların ne dediklerini önemser ve duyarsan psikolojin alt üst olur kendine bu kötülüğü yapma. Baktın bir ortamda senden mi bahsediliyor o çocuk arkandan benimle yattı gibi mi söylüyor vs vs bu gibi konularda dedikodunu yapanların yanına gidip diyeceğin tek laf "arkamda sıra mı bekliyordunuz" veya beni çekemiyorsunuz vb. Kendini asla ezdirme ve kimseyi umursama tem takıl

0|0
    0|0
  • Adin ciksin ne onemi var canim. Sen soyledikleri gibi biri degilsin sonucta. Herkes seni kotu bilsin. Korksunlar senden. Aciklama yapma kimseye. Sag salim okulu bitir yeter.

0|0
    0|0
    • Haklısınız değilim ama ben sırf okuldan 2 kişiyle çıktım diye herkes benden nefret etti. Herkes herşeyi yaparken benim tek yaptigim şey oydu ama o erkeklerin kız arkadaşlari benden nefret etti durduk yere beni sevmediler. Ayrıca ben eskiden hiç böyle değildim insanlara kendimi savunabiliyordum ama artık haklı olsam bile susuyorum sürekli ağliyorum ezik durumuna düşüyorum çok üzülüyorum bu okulda hiç mutlu değilim. İnsanlara güvenim. Kalmadi. Ayrıca okulda yaşadığım bir olay daha oldu bu erkeklerden birini gerçekten çok sevmiştim ve bir kız gelip bizim aramizi bozmuştu. Bende aramızı bozduğunu birine anlatmıştım o kızın arkadaşına güvenmiştim. O kız söz bizde namustur demisti söz vermişti ama aynı gün içinde gidip yetiştirmişti kız gelip bana bağırdı çağırdı tüm okulun önünde rezil oldum ağladim sevdigim cocugun önünde

• Evet geleceğim için çok iyi ama senelerce nasıl geçicek böyle aynı kişilerle belki diyorum zaman geçer insnalar unutur benimle uğraşmayı bırakır diyorum ama olmuyo, bu konuda suçluydum birinin arkasindan konusmak yanlis evet ama güvenerek söylemiştim o an çok üzgündüm ve yapabildigim tek sey ozur dilemek oldu özür dilediğim için bile beni ezik durumuna düşürdüler.. Sonra siniftaki eski sevgilim durduk yere bana mesaj attı birisi ona whatsapptan bir sürü şey söylemiş benim söylemediğim şeyleri söylemişim gibi yapmış iftira atmışlar çok ağladım Allaha dua ettim ağladım yapmadim dedim bana inanmadilar sadece küfür ettiler, sirf 2 kisiyle ciktim diye bana adin orospuya cikti dediler ama ben bacım denilcek birşey yapmadım çok üzülüyorum bu okulda mutlu değilim insanlar beni sevmiyo ben hiçbirşey yapmasam bile benden nefret ediyolar ben sessiz sakin olduğum için daha çok üstüme geliyolar

• Seni anlayamam tabii ki zor olmali hayatim ama sen bir sure sonra onlarin muhatap olunmaya layik birileri olmadigini goreceksin. Sakin onlarin onunde aglama. Hic bir sey soylemeden sen de halinde yasa. İnsanlar guvenilmezdir. İhanet edeb edene bu zamanda. Sen her zaman dik dur. Bol bol dua et ettiklerini bulur onlar. Sen onlarin demesiyle bir sey olmuyorsun zaten. Sevgi sevgili degilde artik okulu bitirmeye odakalan. Ve mutsuzum demissin kendine bir kavanoz ayarla icine mutlu oldugun anlarin notunu düs. Beynin o kavanozu doldurmak icin mutlu olmaya yonlendirecektir seni.

• çok arkadaşa gerek yok seni seven bir tane dostun olsun yeter :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...