Babam anneme sürekli kötü davranıyor ona evde temizlikçi gözüyle bakıyor?

Bu yaşıma kadar anneme olanlara ses çıkartmadım, daha doğrusu babam şeker hastası diye annem de ses çıkartmadı. Erkek dediğin kalabalıkta belli olur derler ya, babam sürekli toplumda annemi alttan alttan küçük düşürüyordu. Ona paragöz muamelesi yapıp para teslim etmiyordu. Para üstünü sürekli istiyor 20 tl nin lafını yapıyordu. Annem bunlara ufak ufak ses çıkartıyor. Ama babam hiç bir zaman değişmiyor. Pazardayken ona bağırıyor, marketteyken bağırıyor. Annem hasta olunca bile ona acıyıpta bugun yemek yapma demiyor. Her şeyi önüne gelsin hazır bekliyor. Babam bana karşı ibazen iyi ama niye anneme karşı böyle kadın artık bıktı. Çok üzülüyorum sınava hazırlanırken bunları duyup düşünmek çok üzücü. Sizce ne yapmalıyım? annem boşanamaz çünkü gidecek hiçbir yer yok.

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• zor durum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Anneni ezdirme sakın

0|0
    0|0
  • Aynı benim durum. Annem sadece siz evlenince ben bişeyler yapabilirim diyor. Bu duruma kahroluyorum. Çocuk olunca ayrılamıyor anneler. Canım annem çok üzülüyor. Ama sadece sabır. Seninde yapman gereken okumak ve annene ne olursa olsun her kararında ben senin yanında olcam demek. Mutlu etmeye çalış onu. Babalar kızlarını dinlerler ne kadar soğuk görünselerde. Onunla konuş durumu anlat. Başarılar kardeşim umarım bundan sonra hayatta hep mutlu olursunuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...