Çok daraldim yanima birini alip buralardan gitmek istiyorun tanimadigim kisiler ile dertlesmek istiyorum kendime zarar vermek istiyorum sizde hic oluyor mu nasil kurtulacagim t

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Hadi derstles burdaki abazalarla

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Biraz çık dolaş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• bende yapmak ıstıyorum senın soledıklerının aynısını ama yapamıyorum ASKERIM ve cok sıkıldım askerlıgım bıter bıtmez alcam kız arkadasımı aylarca bah evinden cıkmıcam kafamı dınlıcem huzur ınsanlardan uzak olmaktır bende bulurum ıns o huzuru :)

0|0
    0|0
  • Depresyona girmişsiniz, umarım durumunuz daha kötüye gitmez.

0|0
    0|0
  • eski sevgilim ben askerdeyken benden ayrıldı 5 yıllık bir ilişkiydi. giderken yarımıda aldı götürdü. ilk sevgililer gününde aldığım köpeğimi yurt dısında calışırken aldığım ve işlemler basit olsun zaten dönüşte askare gidicem diye üzerine yaptığım arabamı piskolojimi de götürdü geriye taze sıcılmış bok gibi beni bırakdı. ilkin bende baskalarıyla konuşuğ rahatlamayı diledim ama öyle olmuyor gecmiyor öyle

0|0
    0|0
  • Mesaj kutuna bak yalnizlar gelmiştir

0|0
    0|0
  • herşey yoluna girecek bacım her ne sıkıntın varsa takma kafana.

0|0
    0|0
  • Biraz hırçınlık var sende. Genelde final haftasında çıkışta böyle olur. Eğer vaktin varsa kafa dengi 2-3 arkadaş toplaşın bir evde. bira cips vs birde ps kurun sabah kadar oyun oynayıp deli gibi rekabet edin

0|0
    0|0
  • Arkadaşa bir el atın :D

0|0
    0|0
  • Gel tatlım dertleş benimle

0|0
    0|0
  • Ohaa pskopata bağlamışsın sen bacım sakin ol ya 3 5 gün kafanı dinle oturduğun şehrin dışına çık nerde yaşıyosun

0|0
    0|0
  • Düzelecek...

0|0
    0|0
  • Kitap oku kardeş 😌

0|0
    0|0
  • gel dertleşelim kanka

0|0
    0|0
  • Beni alabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Herkesin canı sıkılır Kafanı dağıtacak birşeyler yap

0|0
    0|0
  • kendine zarar vermek istiyosun hmm. yok hiç olmadı

0|0
    0|0
  • Hadi gidelim al gotur beni

0|0
    0|0
  • yapma yapma

0|0
    0|0
  • sakin ol anlat derdini dertleşelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende cekip gitmek istiyorum hic ugranilmamiss diyarlaraa hic tanimadigim ama pesimi hic birakmayacak olan biriyleeee pfffff

0|0
    0|0
  • Düzelir canım sıkma canını herkes öyle bir dönem yaşıyor hayatında

0|0
    0|0
Yükleniyor...