Okudunuz mu bu yazıyı?
Kısmen haklı.
Katılıyor musunuz?

0|0
13|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Defalarca okudum her yerde karşıma çıkıyor sanki kendini hatırlatmak istermiş gibi. Sonuna kadar da hak veriyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bı yerden sonra biz dıe konusmaya baslamıs ve akp ye gonderme yapmıs bır nevı provokatif paylasım kanks

2|0
    0|0
  • benim anlamadığım olay şu bu ülkede yaşayan ve bu ülkenin topumunun %99 böyle olmadığını bildiği halde kendi ülke insanını kötüleyecek bu yazıları neden yazarki amaçları nedir bir kere Şu an dünyanın hangi ülkesine gidersen git her toplumda böyle düşünen insanlar var ve türk insanı her zaman misafir perverliği ile tanınır sen brezilyaya git 10 dolar için öldürülebilirsin kolombiyada sebepsiz yere tartaklanabilirsin ya da fransanın göbeği pariste gasp edilebilirsin şu ülkemizi kötülemeyi biraz bıraksak çok iyi olur diye diye düşünüyorum

2|0
    0|0
  • Hemde cok katılıyorum!!
    tebrikler...
    / BU DUNYADAKI TUM BAYANLAR OZGURDUR ULAN! /
    Saat 3 de dısarda diye ona tecavuz etme hakkın mı oluyor ulan serefsiz?
    kız arkadaslarıyla eglenmeye cıkmıs.. isterse donla cıkar
    isterse cıplak.. isterse zıplar isterse icer.. isterse sarhos olur.. isterse zıplar.. isterse bagırır cagırır... CUNKU EGLENIR ARKADASIM O.. sen bu haraketlerı yapıyor ve saat 3 de dısarda diye tecavuz etme hakkın mı oluyor?
    Bir erkek 3 de dısardaysa! bir bayanda dısarda olabilir.. ben sevgilime hep bunu soylerım kendını kucuk gorme derim erkeklerden..
    ee arkadasım soyle bakim? Sen saat 3de sort giymis kızın kıcına baktın ya.. unutma canım kardesım bir bayana nasıl bakarsın o da sana aynı sekılde bakar :)
    ne dedıgımı anladın sen tecavuzcu arkadasım :D habberın olsun istedim..
    Benim diyeceklerim bu kadar PizzaAşığı :)
    unutma ozgursunuz!

1|0
    0|0
  • Bunların hepsi sosyal medyada gün içinde defalarca yazılan şeyler zaten. Bu abimizin esprisi ne anlamadım.

1|0
    0|0
  • klasik kendini osmanlı sanan zihniyet. arkadaş güzel açıklamış anlayana tabi!

1|0
    0|0
  • Şükürler olsun ki onlardan biri değilim

1|0
    0|0
  • Sınır kuralları hariç hepsine katılıyorum. En başta da 7-8 cümleye direk imza atarım.

1|0
    0|0
  • Çok uzundu okumadım

1|0
    0|0
  • Tarafli yazmis yaziyi. Her ulkede bulunan azinliktan bahsediyor aslinda. Bize has bir olay degil.

1|0
    0|0
  • Türk ve sünniyse sonuç bu, istisnai durumlar hariç

1|0
    0|0
  • katılıyorum okuudm :D

1|0
    0|0
  • Bu yazıyı yazan insanlar gibisini de yurt dışına göndersek çok sevineceğim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bence tamamen haklı

1|0
    0|0
  • Bence tamamen haklı...

1|0
    0|0
  • işleri güçleri ülkeyi kötülemek oturdukları yerden neyi savunuyorlar belli değil. bu özellikler karaktersiz insanların özellikleridir. ve tüm dünyada bunlardan vardır.

1|0
    0|0
  • Kim derse desin Z Kuşağı dedikleri jenerasyon daha Zeki daha bilinçli

1|0
    0|0
  • Bravo yani sonuna kadar haklı..

1|0
    0|0
  • Toprak kısmı hariç evet

1|0
    0|0
  • Katılıyorum, Türkiye'de yaşayan çoğu erkek bu şekilde düşünüyor

1|0
    0|0
  • Vay be

1|0
    0|0
  • Fazlasiyla haklı

1|0
    0|0
  • Buna erkek bencilligi deniyor. Kendilerinden baskasini dusunmezler. Onlarin hayati onlarin yasantisi onlarin namusu... Baskasi yok sadece kendileri. Zavallilar.

1|0
    0|0
  • katılıyorum cogu turk oyle :D

1|0
    0|0
  • Haklı

1|0
    0|0
Yükleniyor...