Askeriye nasil bir yer?

Askeriye nasil bir yer cok merak ediyorum. Sevdigim adamı yolladım. Arayamiyor mesaj atamiyor. Napiyor ne zaman yemek yiyor ne zaman yatiyor her seyi bilmek istiyorum. Lutfen bilen yazsin?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Askeriye belirli kıstasların geçtiği yerdir uyulması gereken kurallar vardır bazı şeyleri bilmek kişiye münhasır bir olay dır hele bu bir bayansa öğrenmek ve bilmek @Jand_infantry sorumluluk alanını genişletmiş kişisel becerileri arttırmış kişiler, e mahsustur ve er niteliği taşımazlar bazen bazı şeyleri bilmemek yaralıdır @soran !

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• @H-PuNiSheR arkadaşa günlük rapor verelim mi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yeni gitmişse acemi birliğinde eğitimleri vardır, usta birliğine gittiğinde arayıp sormak için bol vakti olur, güzel bir yer askeriye

1|0
    0|0
  • Aksam 10civari (komutanin durumuna gore) yqt emriyle yatilir.
    Grnelde sabah kahvaltisi degissrde bellidir.
    Hazir recel bal tahin pekmez zeytin peynir
    Bir kupq bardaginin dibi kadar cay.
    Arama yakalatirsan askerligi uzar ozellikle acemiyken.

0|0
    0|0
  • Yemekler iğrenç olur. Hep orada hayvan gibi spor yaptığı için fit kalacağını düşünürsün. Ama hayır öyle değildir. Nöbetler yüzünden tüm uyku düzeni alt üst olmuştur. Ve saatlerce nöbet kulesinde hareketsiz durduğu için kilo alır. Kısaca eziyet.

0|0
    0|0
  • Sabah 5.30 da kalkıyor iştimaya sonra 6 da bahçede toplanıyorlar herkes işine kahvaltıda azcık peynir etsiz zeytin soguk yumurta akşam da kalitesiz yemek

0|0
    0|0
  • Görmek ve yasamak istemeyeceğin bir yer

0|0
    0|0
  • bilme bazı şeyleri. olmaz mı? azıcık da bilmeyin

0|0
    0|0
  • Saat aksam 6 dan sonra serbestsin istedigini yapabilirsin nobetin yoksa tabi sabah yoklama olur sonra herkesin bir gorevi vardir herkes gorev yerlerine dagalir kimi egitim alir vs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• şafak kaç

0|0
    0|0
  • Mercimekli bir yer

0|0
    0|0
Yükleniyor...