Kızlar, yaklaşımınız ne derece olurdu?

Eşinizin değişiklik isteğine evlilikde yaklaşımınız ne derece olurdu? Saçınızı kestirmenizi istese veya tecrübesi olduğunu varsayın kendi kesmek istese hoş bir uslubla güzel bir dille rica da bulunsa bakış açınız yaklaşımınız ne derece olurdu?

0|0
6

En İyi Kız Görüşü

• Ne derse yaparım

0|0
    0|0
    • Ne derse yaparsın demek. Hangi açıdan kestirmene yönelik isteğine mi olumlu bir yaklaşım sergilersin yoksa kesme isteğine mi senin açından hoşuna giden kısım ne olurdu peki bir soralım?

• O nasıl mutlu olursa öyle yaparım

• Bak sen, güzel bakalım hoşgörü noktasında ince düşünmen hoş.

Kızlar Ne Diyor 5

• Niye onun icin sacimi kesiyorum ben ya. Degisiklige cok merakliysa gitsin sacini kazitsin

0|0
    0|0
  • Önce beni beğenmedigini düsunurdum sonra ise haklı olduğunu ve bir seyler yapardim eğer koca baskalarina gidiyosa suç kadinindir bence

0|0
    0|0
  • saçımı hemde

0|0
    0|0
    • Yani bir kızda önemli unsur değişiklikde bariz belli olacaktır burada önemli olan saçını kestirmen veya kesmen değil sevdiğin için ne kadar fedakar olabileceğin kendinden bir parçayı sevdiğin için ortaya koyabiliyor musun önemli olan nokta bu. Veya sevdiğinin isteklerine isteği doğrultusunda olumlu bir yaklaşım sergiliyor musun.

• Ben kes diyom kesmiyo

0|0
    0|0
    • Senin rican saçını kesmen yönün de öyle mi sen bu ricada bulunuyorsun?

• Güzel saçlarını sevdiğine adaman. Bir tek onun dokunmasını hatta kesmesini dahi istemen çoğu kişi bu kadar değer vermez sevdiği kişiye kendisinden bir parcadan vaz geçecek kadar en azından.

• Aman kıl sonuçta kökü bende uzar gönüller bir olsun

• Cok sevinirim tabiki

0|0
    0|0
    • Sevinmekden kastın, yaklaşımın ne derece olurdu peki veya nezaket noktasında sevgin karşısında fedakarlığın ne seviyede? Önemli olan burada yatan bu sevdiğine verdiğin değer veya neyi ne kadar göze aldığın önemli olan birliktelik ve hoşgörü çercevesinde bir olmak. :)

• bir kadin kocasina suslenir ona guzel gorunmeye calisir.. kocam beni oyle guzel goruyorsa nasil istiyorsa oyle yaptiririm 2 yildir saclarimi hep esim keser boyar fon ceker :)

Yükleniyor...