Merhaba arkadaslsr ciddi yazarsanjz sevinirim?

Arkadaslar merhaba. Şu an 95 kiloyum aslinda cok yemej yiyen bir insan degilim hayatta yemek yemek benim icin bir zulum duzensiz beslendigim icin kilo aliyorum. kilolu olupta veren arkadaslar var mi? gereksiz yorum yapmayin lutfen

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• eşim tüp mide ameliyatı oldu Şu an o istedigi kiloda fakat hani sen 95 kilo oldugun için seni öyle bir operasyona sokmazlar benim sana tavsiyem ekmegi abur cuburu ve şekeri hayatından çıkar yürüyebiliyorsan gündelik bence zayıflarsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Senin ki hastalik gibi birsey olabilir mi acaba?

0|0
    0|0
    • Evet tiroid bezlerinde sorun vardi ama tamamen duzeldi ve etkilerini duzeltemiyorum

• Seker ve undan uzak durup biraz da duzenli olarak spor yaparsan etkisini gorecegini dusunuyorum.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben ben ben. haha :D biri sorsa da cevaplasam diye pusuda beklediğim bir soru bu :) Ben 5 sen önceye kadar 110 kiloydum. Azmettim, olduğumdan daha güzel biri olacağımı daha mutlu olacağımı düşünerek kendimi motive ettim ve başardım :) Darısı sana :)

0|0
    0|0
  • Bende çok yemiyorum ama 75 kiloyum 😢😢😢

0|0
    0|0
  • 85 kilodan 48 kiloya dustum kozmik beden temizligi ve lahana suyu ile ama yemek ogunlerime artik cok dikkatliyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...